UBRD dřevěný set - prkno a stojan na nože (cenově zvýhodněn)

UBRD SET - dřevěný magnetický stojan a prkénko na krájení Vlajka M, které povýší nejen zážitek z vaření, ale i design vaší kuchyně. 

Limitovaná edice s gravírovaným logem Made by Kristína a logem #UPGRADE je k dostání jen na mém e-shopu.

Skladem
Značka: UBRD
6 390 Kč / ks
Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky
ubrd set kniha
#UPGRADE MENU ZA SUPER CENU

UBRD SET obsahuje dvojici pomocníků z masivu do vaší kuchyně - dřevěný magnetický stojan na nože a odolné prkénko na krájení 

Dřevěný magnetický stojan na nože značky UBRD v limitované edici s logem Made by Kristína

V kuchyni používám kvalitní japonské nože Yaxell a mám ráda, když je mám při vaření stále po ruce. O to se postará právě tento dřevěný stojan. Díky svému originálnímu designu navíc vaši kuchyň oživí a pozvedne. 

Ve stojanu je uloženo 48 neodymových magnetů, které spolehlivě udrží malé i velké nože, celkem 4 - 8 nožů. Nemusíte se bát, že by se stojan převrhnul, jeho stabilitu zajišťuje uvnitř umístěné závaží. Ve spodní části stojanu je vygravírováno moje logo Made by Kristína a značka UBRD design by Novague. 

Díky svému tvaru a funčknosti získal tento stojan UBRD několik designových ocenění:

iF Design Award 2019  European product design award 2019 Gold winner     

Designové dřevěné prkénko na krájení z masivního dřeva od značky UBRD v limitované edici s logem #UPGRADE

Prkénko je vyrobeno z masivního kusu dřeva z amerického ořechu, který je tvrdý, odolný a zvládne opravdové kulinářské umění. Díky postranním výřezům ho bez problémů zvednete z podložky a velice jednoduše přesypete vše, co jste nakrájeli. Nemusíte se za něj stydět ani při servírování, klidně ho použijte jako podnos k ochutnávce uleželých sýrů.

Název VLAJKA vychází z jeho tvaru, který připomíná státní vlajku. Na hraně desky je vygravírováno moje logo #UPGRADE a značka UBRD design by Novague. Právě logo vám pomůže rozeznat správnou stranu prkénka. Na jedné budete krájet zeleninu, na druhé maso. 

Díky svému tvaru a funkčnosti získal tento výrobek několik designových ocenění:

 reddot award 2019: winner   iF Design Award 2019  European product design award 2019 Gold winner  BIG SEE   

 

Dřevěný stojan a dřevěné prkénko Vlajka M vám dorazí v dárkových baleních společně s průvodním dopisem od UBRD. Já vám k nim navíc přibalím mou kuchařku #UPGRADE (s 91 originálními recepty) a nákupní bavlněnou tašku zdarma.

ubrd_set_kniha2

Toto prkénko pro vás vyrobila česká firma UBRD a jeho kvalitní zpracování poznáte na první pohled a dotek. Každý kus je originál a zaujme vás na něm přirozenost, dokonalá nedokonalost dřeva a precizní zpracování.

Kvalitní masivní dřevo z amerického ořechu vydrží hodně ran, pádů, řezů a přesně takhle to má vypadat. Žádné výrobky na rok, prostě na celý život. V UBRD přistupují ke každému kusu dřeva podle jeho charakteru a vlastností. Namáčí je v kvalitním oleji, který splňuje normy pro styk s veškerými potravinami. Na výrobě se podílí desítka lidí a každý produkt projde minimálně třiceti rukama. A čeho si já osobně cením nejvíce? Celá výroba je ryze česká! Produkty vznikají ve Volenicích u Březnice na úpatí Brd.

Ráda spolupracuji a podporuji lokální výrobce, kteří se nebojí riskovat a vsázejí na kvalitu, ale i design. Mezi ně tato značka určitě patří. Má ambice dobít svět českými výrobky a zatím se jim daří. Více o nich se dozvíte zde. 

 

Více o masivním dřevěném stojanu UBRD

Materiál: americký ořech
Rozměr (délka x šířka x výška): 28 x 18 x 2-4 cm
Hmotnost: 4,0 kg (± 0,2)
Pro počet nožů: na 4 - 8 nožů, od malých až po velké
Magnety: 48 neodymových magnetů, které udrží od malých nožů až po velké
Ošetřeno: 3x máčeno v oleji splňujícím normu pro styk s potravinami
Certifikáty: atest pro styk s potravinami a pokrmy
Záruka: 2 roky

  

Více o masivním dřevěném prkénku UBRD

Materiál: americký ořech
Rozměr (délka x šířka x výška) - velikost M: 35 x 25 x 3 cm (vejde se do běžného dřezu)
Hmotnost: 1,5 kg (± 0,2)
Ošetřeno: 3x máčeno v oleji splňujícím normu pro styk s potravinami
Certifikáty: atest pro styk s potravinami a pokrmy
Záruka: 2 roky

  

DŮLEŽITÉ BODY K ÚDRŽBĚ DŘEVĚNÝCH VÝROBKŮ UBRD

Prkénko i stojan jsou vyrobeny z amerického ořechu. Dřevo je živý kus přírody a je nutné k němu tak přistupovat. Řiďte se proto prosím následujícími body:

  • Dřevěné výrobky nedávejte do myčky ani do vody nad 50° C.
  • Používaný materiál je citlivý na prudké změny teplot, nevystavujte prkénko mrazu a přímému slunci a nenechávejte ho v blízkosti zdrojů tepla (radiátory, trouby apod.).
  • Po použití prkénko otřete mokrou houbičkou (popřípadě s mycím prostředkem) a před uložením nechte vyschnout.
  • Nenechávejte na něm zaschnout zbytky potravin.
  • Dřevěné produkty nesmí stát delší dobu ve vodě nebo vlhku, proto je nenechávejte po umytí stát v odkapané vodě, v dřezu s vodou ani na mokré utěrce.
  • Dle potřeby (přibližně jednou měsíčně) suché prkénko naolejujte minerálním nebo rostlinným olejem. Po zaschnutí získá zpět svůj původní lesk a lepší ochranu proti vodě. Pokud budou na prkénku zářezy, před olejováním ho můžete přebrousit brusným papírem.
  • Stojan na nože v sobě má silné magnety, které mohou v těsné blízkosti při delším působení poškodit elektronická zařízení (např. telefon, kardiostimulátor apod.). Magnety také mohou přitahovat drobné kovové částečky.
  • Nože na stojan přikládejte suché a čisté.

Když se budete o dřevěné výrobky UBRD starat podle bodů výše, troufám si říct, že vám vydrží navždy. Přeji vám dlouhá společná léta a mnoho krásných chvil.  

2019_NEW_LOGO_black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: