UBRD dřevěné krájecí prkénko Vlajka s logem #UPGRADE (velikost M)

Limitovaná edice dřevěného prkénka z masivního dřeva s gravírovaným logem #UPGRADE je k dostání pouze na mém e-shopu. 

Skladem
Značka: UBRD
2 490 Kč / ks
Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky

Designové dřevěné prkénko na krájení z masivního dřeva od značky UBRD v limitované edici s logem #UPGRADE

Prkénko je vyrobeno z masivního kusu dřeva z amerického ořechu, který je tvrdý, odolný a zvládne opravdové kulinářské umění. Díky postranním výřezům ho bez problémů zvednete z podložky a velice jednoduše přesypete vše, co jste nakrájeli. Nemusíte se za něj stydět ani při servírování, klidně ho použijte jako podnos k ochutnávce uleželých sýrů.

Název VLAJKA vychází z jeho tvaru, který připomíná státní vlajku. Na hraně desky je vygravírováno moje logo #UPGRADE a značka UBRD design by Novague. Právě logo vám pomůže rozeznat správnou stranu prkénka. Na jedné budete krájet zeleninu, na druhé maso. 

Díky svému tvaru a funkčnosti získal tento výrobek několik designových ocenění:

 reddot award 2019: winner   iF Design Award 2019  European product design award 2019 Gold winner  BIG SEE   

 

Dřevěné prkno Vlajka ve velikosti M vám dorazí v dárkovém balení spolu s průvodním dopisem od UBRD. Já vám k tomu navíc přibalím bavlněnou nákupní tašku s logem #UPGRADE.

deska_taska2 UBRD_vlajkaM_baleni2

Toto prkénko pro vás vyrobila česká firma UBRD a jeho kvalitní zpracování poznáte na první pohled a dotek. Každý kus je originál a zaujme vás na něm přirozenost, dokonalá nedokonalost dřeva a precizní zpracování.

Kvalitní masivní dřevo z amerického ořechu vydrží hodně ran, pádů, řezů a přesně takhle to má vypadat. Žádné výrobky na rok, prostě na celý život. V UBRD přistupují ke každému kusu dřeva podle jeho charakteru a vlastností. Namáčí je v kvalitním oleji, který splňuje normy pro styk s veškerými potravinami. Na výrobě se podílí desítka lidí a každý produkt projde minimálně třiceti rukama. A čeho si já osobně cením nejvíce? Celá výroba je ryze česká! Produkty vznikají ve Volenicích u Březnice na úpatí Brd.

Ráda spolupracuji a podporuji lokální výrobce, kteří se nebojí riskovat a vsázejí na kvalitu, ale i design. Mezi ně tato značka určitě patří. Má ambice dobít svět českými výrobky a zatím se jim daří. Více o nich se dozvíte zde. 

 

Více o masivním dřevěném prkénku UBRD

Materiál: americký ořech
Rozměr (délka x šířka x výška) - velikost M: 35 x 25 x 3 cm (vejde se do běžného dřezu)
Hmotnost: 1,5 kg (± 0,2)
Ošetřeno: 3x máčeno v oleji splňujícím normu pro styk s potravinami
Certifikáty: atest pro styk s potravinami a pokrmy
Záruka: 2 roky

  

 

Důležité tipy k údržbě dřevěných výrobků UBRD

Prkénko je vyrobeno z amerického ořechu. Dřevo je živý kus přírody a je nutné se k němu podle toho chovat. Řiďte se proto prosím následujícími body:

  • Dřevěné výrobky nedávejte do myčky ani do horké vody (nad 50 °C).
  • Používaný materiál je citlivý na prudké změny teplot, nevystavujte prkénko mrazu a přímému slunci a nenechávejte ho v blízkosti zdrojů tepla (radiátory, trouby apod.).
  • Po použití prkénko otřete mokrou houbičkou (popřípadě s mycím prostředkem) a před uložením nechte vyschnout.
  • Nenechávejte na něm zaschnout zbytky potravin.
  • Dřevěné produkty nesmí stát delší dobu ve vodě nebo vlhku, proto je po umytí nenechávejte stát v odkapané vodě, v dřezu s vodou ani na mokré utěrce.
  • Dle potřeby (přibližně jednou měsíčně) suché prkénko naolejujte minerálním nebo rostlinným olejem. Po zaschnutí oleje získá zpět svůj původní lesk a lepší ochranu proti vodě. Pokud budou na prkénku zářezy, před olejováním ho můžete přebrousit brusným papírem.

Když se budete o prkénko starat podle bodů výše, troufám si říct, že vám vydrží navždy. Přeji vám dlouhá společná léta a mnoho krásných chvil.  

Jak se mi s dřevěnými prkénky od UBRD pracuje? Podívejte :)

 

2019_NEW_LOGO_black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: