Sítko na čaj černé

Čajové sítko s řetízkem je výborným pomocníkem při přípravě a louhování jednoho šálku sypaného čaje. Tradiční tvar sítka v moderním materiálu - silikonu, který se snadněji čistí.

Průměr hlavy sítka: 4,5 cm.

Skladem
Značka: Kusmi Tea
175 Kč / ks
Kategorie: Můj #UPGRADE e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Silikonové sítko na čaj od značky Kusmi Tea pro louhování čaje přímo ve vašem hrnku. Já osobně preferuji sypané čaje. Mají lepší aroma a taky si je sama suším z domácích bylinek. Sítko do hrnku ocení každý, kdo chce mít nápoj bez zbytků čaje a bylinek. Je vyroben ze silikonu a lehce se udržuje čisté.

Více o sítku:

Materiál: silikon
Rozměry:

průměr sítka: 4,5 cm

Barva rukojeti: černá
Povrch: matný

 

Více o značce Kusmi Tea:

Pavel Michailovič Kusmičov získal v roce 1867 svou první čajovnu v Petrohradě svatebním darem od mistra, u kterého se umění míchání čajových směsí vyučil. Díky jeho citu pro míchání speciálních směsí a obchodnické šikovnosti nově založená firma rychle expandovala. V roce 1880 na počest narození své dcery Elisabeth vytvořil dnes již ikonickou čajovou směs Bouquet de Fleurs a ta se stala oblíbenou na carském dvoře. Počátkem 20. století, kdy svůj business pomalu předával synovi Vjačeslavovi, byla jeho firma jednou ze tří největších čajových společností v Rusku. Jeho syn Vjačeslav rozšířil otcovo podnikání do Londýna a otevřel i pobočku v Paříži, kam posléze celá rodina uprchla a pokračovala ve svém úspěšném podnikání, již pod názvem Kusmi Tea. Mezi světovými válkami vybudoval další prosperující filiálky v New Yorku, Hamburku , v Istambulu a v Berlíně. Dědičtví přebral Konstantin, vnuk zakladatele Pavla, ten dovedl prosperující společnost k bankrotu a byl nucený firmu prodat. Až v roce 2003 upadajíci firmu převzala společnost Orientis, specializující se do té doby na obchod s kakaem a kávou a začala se psát nová historie značky Kusmi Tea.

Inspirace na recepty:

Pro inspiraci přikládám i pár receptů - sítko při nich určitě využijete. Stačí kliknout na obrázek a recept se vám zobrazí.

Nicolas_Vale_bily_caj_kokos_marakuja3

#Bílý čaj kokos & marakuja

Bílý čaj s kokosem a marakují od francouzského šéfkuchaře Nicolas Vahé v krásném dárkové papírové dóze (100 g) je skvělým dárkem pro vaše najbližší, ale i pro vás samých. Intenzivní chuť a vůně čaje potěší každého.

Nicolas_Vale_caj_fik_citron2

#Zelený čaj fík & citron

Zelený sypaný čaj s příchutí fíku a citronu od francouzského šéfkuchaře Nicolas Vahé v krásném dárkové papírové dóze (100 g) je skvělým dárkem pro vaše najbližší, ale i pro vás samých. Intenzivní chuť a vůně čaje potěší každého.


 

2019_NEW_LOGO_black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: