Sada hrnků MIJ Ramekin - modrošedé (2x190 ml)

Sada dvou kusů modrošedých hrnků bez ucha z kolekce Ramekin, každý s objemem 190 ml, od značky Made in Japan je vyrobena z japonské keramiky a zaujme svým minimalistickým a neotřelým designem. Hrnky jsou vhodné na servírovaní čaje nebo kávy. Oba mají unikátní modrošedou barvu a skvěle se drží v ruce.

Sada obsahuje 2 hrnky a objem jednoho je 190 ml.

Skladem
Značka: Made in Japan
495 Kč / sada
Kategorie: Servírování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.26 kg

MIJ sada 2 hrnků Modern

Sada 2 hrnků Ramekin (2x190 ml)

Made in Japan

Set dvou hrnků bez ucha z kolekce Ramekin od výrobce Made in Japan vás očarí svým mealickým vzhledem. Hrnky jsou ručně vyrobeny z kvalitní odolné přírodní japonské keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky (žádné škodlivé příměsi, těžké kovy nebo škodlivá barviva). Každý kus je originál a pochází přímo z Japonska. Hrnek je určen na čaj nebo kafe, ale umím si představit v něm servírovat i nějaký předkrm nebo minidezert.

Keramiku Made in Japan používám už dlouho a mile mě překvapila svou odolností. Ani při každodenním používání neztrácí svůj lesk a barvu. Je vhodná do myčky na nádobí a dokonce i do mikrovlnné trouby.

Každý kus je vyráběn ručně japonskými mistry, tradice výroby sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné škodlivé složky, jsou tedy zdravotně naprosto nezávadné.

Sada obsahuje 2 hrnky z kolekce Ramekin, každý má tyto parametry:

Materiál: 100% přírodní keramika (jíl)
Průměr: Ø 7,5 cm
Výška: 6,5 cm
Objem: 190 ml
Hmotnost: 160 g
Barva: modrošedá

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a nemusíte se bát, že by se misce během přepravy k vám něco stalo.  

MIJ sada 2 hrnků Modern

Keramika Made in Japan

 • ruční výroba
 • každý kus je originál
 • sada obsahuje 2 hrnky
 • odolná keramika
 • neobsahuje zdraví škodlivé příměsi, škodlivé barvy, ani těžké kovy
 • barvy jsou stálé a neměnné, neodlupují se
 • je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby
 • japonská keramika je dovezena přímo z Japonska
 • tradice keramiky sahá až do 12. století

MIJ sada 2 hrnků Modern

o japonské keramice

Keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů, například i z malé dílničky Sakuzan v samém centru Japonska. Je vyrobena ručně z přírodní keramiky z japonských jílů a každý kus je originál s tradicí nádobí mino-yaki, která sahá až do 12. století. Japonskou keramiku díky atraktivnímu designu, odolnosti a prvotřídní kvalitě využívají restaurace v České republice a na Slovensku už více než 25 let. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Všechny kousky keramiky jsou vyráběny podle tradičních technik, které jsou známé po staletí. Výrobky z Made in Japan jsou vhodné do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

S tímto druhem keramiky se můžete setkat v těch nejlepších restauracích, které ji využívají už více než 25 let. Její kvalita a životnost je tak důkladně prověřena. Já osobně jsem se s ní seznámila prvně v restauraci Taro, kde jsem byla na pracovní stáži. Servírují na ní také v pražské asijské restauraci Dian, kterou vřele doporučuji navštívit. Sama jsem si před lety pořídila kompletní sadu Black MATT domů a při servírování ji využívám nejraději. Také proto jsem se rozhodla zařadit jejich sortiment na svůj e-shop, za touto kvalitou si opravdu stojím.

MIJ sada 2 hrnků Modern

RADY A TIPY

 • Po doručení doporučuji misku před prvním použitím omýt a usušit.
 • Vhodná do myčky na nádobí.
 • Vhodná do mikrovlnné trouby.

Čokoládový koláč

inspirace na recepty

#Čokoládový koláč

ČOKOLÁDOVÝ KOLÁČ bez zrnka mouky si zamiluje každý. Výhodou tohoto koláče je, že si ho pokaždé můžete #UPGRADEovat jinak, tipy uvádím na závěr receptu. V popisu receptu najdete i video recept, který vznikl ve spolupráci se značkou MIELE.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů. Keramika je funkční, exkluzivně navržené, má vkusný minimalistický design a dlouhou životnost. 

Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky, neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století.

Zpět do obchodu