MIJ Mělký talíř s vysokým okrajem MATT (Ø 22 cm)

Kvalitní mělký talíř s vysokým okrajem MATT z japonské keramiky od značky Made in Japan svým neotřelým designem povznese servírování každého jídla na vyšší úroveň. Talíř má černou barvu s matným středem a lesklým okrajem.

Průměr talíře: Ø 22 cm.

Můžeme doručit do:
2.2.2023
Skladem
Značka: Made in Japan
495 Kč / ks
Kategorie: Servírování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.68 kg

MIJ talíř s vysokým okrajem MATT

Mělký talíř s vysokým okrajem MATT (Ø 22 cm)

Made in Japan

Keramický talíř s vysokým okrajem s průměrem 22 cm z kolekce MATT od výrobce Made in Japan je ručně vyrobený z kvalitní odolné přírodní japonské keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky (žádné škodlivé příměsi, těžké kovy nebo škodlivá barviva). Každý kus je originál a pochází přímo z Japonska. Talíř se hodí na jakékoli servírování a je jen na vaší fantazii, jak na něm jídlo kreativně naservírujete. Já osobně ho využívám k servírování hlavních chodů k obědu nebo večeři.

Nádobí z kolekce MATT má matnou povrchovou úpravu v černo-šedé barvě, okraje jsou opatřeny lesklou glazurou, která nádherně kontrastuje s matným středem. Některé kusy z kolekce Matt mají i částečně lesklou povrchovou úpravu tam, kde se matný finiš setkává s lesklým a dochází tak k zajímavému efektu, který připomíná volně stékající barvu. 

Keramiku Made in Japan používám už dlouho a mile mě překvapila svou odolností. Ani při každodenním používání neztrácí svůj lesk a barvu. Je vhodná do myčky na nádobí a dokonce i do mikrovlnné trouby.

Každý kus je vyráběn ručně japonskými mistry, tradice výroby sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné škodlivé složky, jsou tedy zdravotně naprosto nezávadné.

Talíř s vysokým okrajem MATT má tyto parametry:

Materiál: 100% přírodní keramika (jíl)
Průměr: Ø 22 cm
Výška: 4,5 cm
Hmotnost: 680 g
Barva: černá, střed matný a okraje lesklé

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a nemusíte se bát, že by se misce během přepravy k vám něco stalo.  

MIJ talíř s vysokým okrajem MATT

Keramika Made in Japan

 • ruční výroba
 • každý kus je originál
 • odolná keramika
 • neobsahuje zdraví škodlivé příměsi, škodlivé barvy, ani těžké kovy
 • barvy jsou stálé a neměnné, neodlupují se
 • je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby
 • japonská keramika je dovezena přímo z Japonska
 • tradice keramiky sahá až do 12. století

MIJ talíř BB black

o japonské keramice

Keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů, například i z malé dílničky Sakuzan v samém centru Japonska. Je vyrobena ručně z přírodní keramiky z japonských jílů a každý kus je originál s tradicí nádobí mino-yaki, která sahá až do 12. století. Japonskou keramiku díky atraktivnímu designu, odolnosti a prvotřídní kvalitě využívají restaurace v České republice a na Slovensku už více než 25 let. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Všechny kousky keramiky jsou vyráběny podle tradičních technik, které jsou známé po staletí. Výrobky z Made in Japan jsou vhodné do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

S tímto druhem keramiky se můžete setkat v těch nejlepších restauracích, které ji využívají už více než 25 let. Její kvalita a životnost je tak důkladně prověřena. Já osobně jsem se s ní seznámila prvně v restauraci Taro, kde jsem byla na pracovní stáži. Servírují na ní také v pražské asijské restauraci Dian, kterou vřele doporučuji navštívit. Sama jsem si před lety pořídila kompletní sadu Black MATT domů a při servírování ji využívám nejraději. Také proto jsem se rozhodla zařadit jejich sortiment na svůj e-shop, za touto kvalitou si opravdu stojím.

MIJ talíř s vysokým okrajem MATT

RADY A TIPY

 • Po doručení doporučuji misku před prvním použitím omýt a usušit.
 • Vhodná do myčky na nádobí.
 • Vhodná do mikrovlnné trouby.

Mořský vlk se salátem

inspirace na recepty

#Mořský vlk

Tento letní recept na MOŘSKÉHO VLKA SE SALÁTEMjsem vytvořila ve spolupráci s Makro, v jejích prodejnách najdete bohatý výběr čestvých ryb. Zkuste si přípravu mořského vlka buď "v kompletní sestavě", nebo využijte jen některou část receptu. Jednotlivé komponenty můžete kombinovat dle vaší fantazie.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Japonská keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů. Keramika je funkční, exkluzivně navržené, má vkusný minimalistický design a dlouhou životnost. 

Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky, neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století.

Zpět do obchodu