Dárkový set louhovátko na čaj a naběračka na med

Originální dárková sada pro milovníka čaje obsahuje louhovátko (sítko) na čaj a naběračku na med z nerezové oceli.

Rozměr dárkové krabičky: 20 x 15 cm

 

Skladem
Značka: Gusta
235 Kč / ks
Kategorie: Servírování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Gusta čajový set

louhovátko na čaj a naběračka na med

dárkový set

Originální dárková sada pro milovníka čaje obsahuje louhovátko (sítko) na čaj a naběračku na med z nerezové oceli. 

S čajovou soupravou připravíte lahodný čaj. Čerstvý čaj se připravuje pomocí kovového čajového louhovače a med se hojně přidává pomocí dřevěné lžičky na med. 

Sada je balena v dárkové krabičce a může udělat radost každému milovníkovi čaje.

Lze mýt v myčce na nádobí. 

Dárkový čajový set má tyto parametry:

  • materiál louhovátko: nerezová ocel
  • rozměr louhovátka (d / š ): 19 x 4,5 cm
  • materiál lžička na med: dřevo
  • rozměr lžičky (d / š ): 15 x 2,5 cm

Gusta čajový set

RADY A TIPY

  • Před prvním použitím doporučuji omýt a osušit.
  • Kovové louhovátko lze mýt v myčce na nádobí, dřevěnou lžíci na med nikoliv.

Medovník

inspirace na recepty

#Medovník

Věděli jste, že MEDOVNÍK je tradiční pochoutka z Gruzie? Postupem času ale i u nás vydobyl své čestné místo a stal se jedním z nejoblíbenějších dezertů. Podělím se s vámi o svůj recept, díky kterému si upečete nadýchaný medovník s lahodným krémem. Neurazíte s ním na žádné oslavě.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Gusta patří pod holandskou společnost Kapimex. Založena byla v roce 2010 s vizí vytvářet inspirující a hezké produkty, pro které bude synonymem kvalita a vzhled. Společnost Kapimex patří největší mezinárodní velkoobchody s doplňky pro domácnost. Produkty pod značkou Gusta jsou vytvářeny s vášní pro potřeby dnešních spotřebitelů a patří mezi ně mramorové hmoždíře, dekorační mísy, kuchyňské pomůcky, porcelán a svícny.

Zpět do obchodu