Keramický láhev na olej (23 cm)

Keramická nádoba (láhev) na olej s kovovou nálevkou se zátkou od značky Gusta se hodí ke každému servírování. Každý si tak ochutí sůj pokrm dle své libosti.

Rozměr láhve (v / š): 23 x 8 cm

 

Skladem
Značka: Gusta
395 Kč 355 Kč / ks
Kategorie: Servírování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
gusta lahev olej
Akce
395 Kč

Gusta keramická láhev na olej

Keramická láhev na olej

Gusta

Praktická keramická láhev na olej s kovovou nálevkou a se silikonovou zátkou od značky Gusta by neměla chybět na stole při podávání salátu nebo pokrmu, který si může každý sám podle sebe dochutit olejem.

Láhev na olej lze použít na jakýkoliv olej. Pomocí praktické nálevky lze dávkovat její obsah přesně i v malém množství. Zaručí vám tak, že olej nadávkujete tak akorát.

Je vyrobena z kvalitní keramiky a lze v ní skladovat a uchovávat olivový olej, který vyžaduje na skladování teplotu do cca 20 °C a nejlépe tmu.

Keramická láhev na olej má tyto parametry:

  • materiál: keramika (šedá)
  • výška: 23 cm
  • šířka: 8 cm

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a nemusíte se bát, že by se misce během přepravy k vám něco stalo.  

 

 

Gusta keramická láhev na olej

RADY A TIPY

  • Před prvním použitím doporučuji láhev omýt a osušit.
  • Lze mýt v myčce na nádobí.

Pečené kuře

inspirace na recepty

#Šťavnaté kuře

ŠŤAVNATÉ KUŘE se vám odvděčí za čas, který mu věnujete během příprav. Rovnou upozorňuji, že recept zabere 12 hodin – 6 hodin na naložení do solného roztoku, 3 hodiny na sušení v lednici a 3 hodiny na pečení. Proto doporučuji kuře připravit a naložit o půlnoci a druhý den máte perfektní oběd!

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Gusta patří pod holandskou společnost Kapimex. Založena byla v roce 2010 s vizí vytvářet inspirující a hezké produkty, pro které bude synonymem kvalita a vzhled.

Společnost Kapimex patří největší mezinárodní velkoobchody s doplňky pro domácnost. Produkty pod značkou Gusta jsou vytvářeny s vášní pro potřeby dnešních spotřebitelů a patří mezi ně mramorové hmoždíře, dekorační mísy, kuchyňské pomůcky, porcelán a svícny.

Zpět do obchodu