#Pro Maminku

Speciální mix müsli PRO MAMINKU se křupavým základem, plným čokolády, oříšků, sušených třešní, lyofilizovaných jahod, malin a s mandlemi v mléčné čokoládě, je originálním dárkem s charitativním přesahem. Když si tento mix zakoupítepřispějete částkou 20 Kč na pomůcky pro postižené děti i dospělé, které vašim jménem každý měsíc odevzdáváme do specializovaných center a domovů. Na tubusu mixu najdete i malý vzkaz o pomoci a více informací, kam váš příspěvek putuje.

mix_pro_maminku_web

Suroviny

Na skvělou snídani

Na dochucení

  • skořice
  • kardamom

Na servis

  • keramická miska
  • dřevěná lžíce

Recept

Snídaně je základ celého dne a užijte si ji nejen tím, co jíte, ale povyšte i servis. Já ráda snídám müsli s jogurtem a servíruji si ho do keramické misky a zásadně jím dřevěnou lžící. Věřte, je to rozdíl! Dochutit si jej můžete skořicí, kardamomem nebo oříšky a čerstvým ovocem.

Limitovaná charitativní edice müsli PRO MAMINKU vznikla ve spolupráci s MIXIT.cz a společně jsme ji věnovali všem maminkám. Já při mixovaní této edice myslela na tu svoji a řídila jsem se kombonovaním chutí, které má ráda. Křupavý základ, sušené třešně, lyofilizované jahody a maliny, čokoládové hoblinky a taky mandle v mléčné čokoládě, jemně podtrženo skořicí a kardamomem. To vše najdete ve velkém, 700g těžkém, tubusu s müsli. Nákupem tohoto speciálního mixu podpoříte skvělou věc a přispějete částkou 20 Kč na speciální pomůcky pro lidi s postižením v České republice a na Slovensku.

Za rok prodeje mixu jsme díky vám vysbírali více než 400.000 Kč a více než deset stacionářů a domovů jsme vybavili pomůckami pro specifické potřeby jejich klientů. A proč jsem mix věnovala mamince? Moje máma se, díky postižení moji sestry Paulínky, věnuje šíření povědomí o témě postižení skrz společností, natáčí podcasty NEEDo TALKs a v neposlední řadě vyrábí v chráněných dílnách speciální pomůcky NEEDO pro lidi s postižením, které na trhu zcela chybí. A právě díky vám se tyto pomůcky dostávají tam, kde je jich opravdu zapotřebí. Moc vám zato děkujeme!

Mix müsli je plný čokolády a ráda jej přirovnávám k bonboniére. Proto se hodí jako dárek a zkuste ho darovat vaší mamince, garantuji, že se bude těšit. Na tubuse je i malý vzkaz o dobročinnosti, které z nákupu tubusu činníte.

Můj tip

Na mém e-shopu najdete nabídku charitativní kolekci designových mikin, které navrhl můj kamarád Pavel Berky. Společně tak věnujeme celý výtěžek z jejich prodeje rodinám, kterých se postižení přímo dotýká a pečují o člena své rodiny, který má omezené funkce pohybu nebo začlenění do společnosti. Oba víme, jak je taková péče náročná. 

Moc vám děkuji, že mi pomáhate pomáhat,
vaše Kristína

 

Kika_web

Pochlubte se, jak se vám povedl můj recept

Moc mě těší, že vaříte podle mých receptů. Sdílejte vaše výtvory na Instagramu nebo Facebooku a nezapomeňte mě označit! Ty nejlepší z nich budu ráda sdílet zase já.

Logo Instagram @made_by_kristina
Logo Facebook Made by Kristina

Dalších 91 receptů najdete v mé knize #UPGRADE

DO E-SHOPU

Rodinná kuchařka #UPGRADE

Moje kuchařka #UPGRADE je plná tradičních československých receptů, o které se v knize postarala moje babička a jejich inovací, čili mých verzí. Obsahuje tedy celkem 91 receptů a dorazí k vám v dárkovém balení (v bavlněné nákupní tašce a v černé krabičce). Jenom na mém e-shopu si můžete kuchařku vybrat ze 3 jazyků - čeština, slovenština a taky angličtina a nebo si ji zakoupit v cenově zvýhodněném setu se zástěrou nebo receptářem a s dopravou zdarma! A když napíšete do poznámky v objednávce o podpis, ráda vám kuchařku podepíšu. Moc vám děkuji za podporu!

Kristina_Nemckova_UPGRADE