Receptář My #UPGRADE (česky)

My #UPGRADE je možná vaše úplně první KUCHAŘKA. Zatím vypadá jako čistý blok s 5 recepty na začátku, ale bude jenom na vás, jak ho zaplníte svými oblíbenými recepty, které nechcete nikdy ztratit.

Receptář k vám dorazí v dárkovém balení - v látkové nákupní tašce a v černé krabičce, takže se hodí i jako dárek pro vaše nejbližší. A pokud chcete ušetřit, zvažte koupi balíčku kuchařky a receptáře za zvýhodněnou cenu s dopravou zdarma :)

 
Skladem
345 Kč / ks
Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
My UPGRADE receptar WEB2
LIMITOVANÁ EDICE

Ti, kdo máte moji kuchařku #UPGRADE už víte, jak přemýšlím v kuchyni při tvoření nových receptů. Často si je představuji, kreslím, jak by měly vypadat a doma tak mám popsaných hned několik bloků. A tak mě napadlo vytvořit receptář i pro vás - váš blok s názvem My #UPGRADE. 

Každý máme doma sešit, blok, do kterého si zapisujeme oblíbené recepty. U nás doma je jich několik. Recepty se přece dědí z generace na generaci a byla by škoda je ztratit. My #UPGRADE zatím vypadá jen jako čistý blok, ale s vaší pomocí bude za chvilku plný dobrot. Jako základ v něm najdete čtyři recepty, které na mých stránkách patří k nejčtenějším a jeden unikátní recept, který zveřejním úplně poprvé a nikde jinde ho nenajdete :) Je to paštika z čočky, která je k nerozeznání od klasické paštiky, přitom na ni nepotřebujete maso. 

Receptář My #UPGRADE obsahuje celkem 5 mých receptů a 60 čistých nepopsaných stránek z recyklovaného papíru na vaše recepty. 

myupgrade_receptar2

my #UPGRADE

Receptář s 5 recepty ode mě, které vás na stránkách baví nejvíce a s 60 čistými stránkami z recyklovaného papíru, které vám budou sloužit pro zápis vašich oblíbených receptů. Já sama si ráda zapisuji kombinace surovin, lepím výstřižky receptů z časopisů, nebo si píšu tipy z restaurací a co mi v nich chutnalo. A zrovna teď tento blok používám na zápisky ze studia na škole Le Cordon Bleu v Londýně. Je opravdu jenom na vás, čím váš blok zaplníte. Možná se z něj stane vaše první skutečná kuchařka! Budu vám moc držet palce.

myupgrade_receptar5

Balení my #UPGRADE

Receptář k vám dorazí v látkové nákupní tašce a v dárkové černé krabičce. Máte tak hotový skvělý dárek. Látkovou tašku využijete na nákupy, já sama ji nosím pořád v kabelce a kdykoli se cestou domů stavím nakoupit, mám ji po ruce. Je to ekologičtější a nemusím doplácet za nákup nové tašky u pokladny. Kartonová krabička, ve které vám blok dorazí slouží na ochranu receptáře při přepravě k vám, ale i jako dárková krabička. Je na ní moje logo Made by Kristína, které najdete na všech mých fotografií jídel. Věřím, že se vám toto balení bude líbit.  

Více o receptáři

Počet stran: 66
Vazba: strunová
Počet receptů celkem: 5
Na výběr z jazyků: česky
Váha (g): 500
Rozměr (cm): 23 x 23

 

V receptáři najdete těchto 5 ověřených receptů

Blok My #UPGRADE bude k dostání pouze na mém e-shopu www.madebykristina.cz a jedná se o množstvím limitovanou nabídku.

Budu se těšit na vaše reakce, nezapomeňte mě označit na Facebooku nebo Instagramu pomocí @made_by_kristina a přidat #upgradebykristina nebo mi napsat e-mail. Vaše recepty budu moc ráda sdílet dál. 

  2019_NEW_LOGO_black

Nenechte si ujít moje recepty

Párkrát do měsíce vám pošlu nově přidané recepty z mých stránek. Nebojte, když se vám to nebude líbit, můžete se snadno odhlásit.

 
 

Receptář My #UPGRADE - vaše budoucí kuchařská kniha

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IM Avatar autora | 13.10.2020
pekný nápad na vlastný receptár.
5
Avatar autora | 2.10.2020
Super nápad :)

 

made-by-kristina-logo-bile  

Značka Made by Kristína vznikla v roku 2016, založením mého profilu na Instagramu. Každému svému příspěvku jsem dala logo a černé pozadí a z toho vychází i minimalistický design celé knihy nebo dalších produktů pod značkou Made by Kristína. 

Více o mně se dozvíte zde >>

Kristína Nemčková