Receptář My #UPGRADE (česky)

My #UPGRADE je možná vaše úplně první KUCHAŘKA. Zatím vypadá jako čistý blok s 5 recepty na začátku, ale bude jenom na vás, jak ho zaplníte svými oblíbenými recepty, které nechcete nikdy ztratit.

Receptář k vám dorazí v dárkovém balení - v látkovém potravinovém pytlíku a v černé krabičce, takže se hodí i jako dárek pro vaše nejbližší. A pokud chcete ušetřit, zvažte koupi balíčku kuchařky a receptáře za zvýhodněnou cenu s dopravou zdarma :)

Skladem
345 Kč / ks
Kategorie: Můj #UPGRADE e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg

Ti, kdo máte moji kuchařku #UPGRADE už víte, jak přemýšlím v kuchyni při tvoření nových receptů. Často si je představuji, kreslím, jak by měly vypadat a doma tak mám popsaných hned několik bloků. A tak mě napadlo vytvořit receptář i pro vás - váš blok s názvem My #UPGRADE. 

Každý máme doma sešit, blok, do kterého si zapisujeme oblíbené recepty. U nás doma je jich několik. Recepty se přece dědí z generace na generaci a byla by škoda je ztratit. My #UPGRADE zatím vypadá jen jako čistý blok, ale s vaší pomocí bude za chvilku plný dobrot. Jako základ v něm najdete čtyři recepty, které na mých stránkách patří k nejčtenějším a jeden unikátní recept, který zveřejním úplně poprvé a nikde jinde ho nenajdete :) Je to paštika z čočky, která je k nerozeznání od klasické paštiky, přitom na ni nepotřebujete maso. 

Receptář My #UPGRADE obsahuje celkem 5 mých receptů a 60 čistých nepopsaných stránek z recyklovaného papíru na vaše recepty. 

myupgrade_receptar2

my #UPGRADE

Receptář s 5 recepty ode mě, které vás na stránkách baví nejvíce a s 60 čistými stránkami z recyklovaného papíru, které vám budou sloužit pro zápis vašich oblíbených receptů. Já sama si ráda zapisuji kombinace surovin, lepím výstřižky receptů z časopisů, nebo si píšu tipy z restaurací a co mi v nich chutnalo. A zrovna teď tento blok používám na zápisky ze studia na škole Le Cordon Bleu v Londýně. Je opravdu jenom na vás, čím váš blok zaplníte. Možná se z něj stane vaše první skutečná kuchařka! Budu vám moc držet palce.

krabice_pytlik

Balení my #UPGRADE

Receptář k vám dorazí v látkovém pytlíku na potraviny a v dárkové černé krabičce. Máte tak hotový skvělý dárek. Potravinový pytlík využijete doma na skladování chleba, brambor nebo cibule, já sama jej využívám na skladování sušených bylin jako meduňka, máta nebo lípa. Pytlík se vám může hodit i při nákupu ovoce a zeleniny, je to ekologičtější než plastové pytlíky. Kartonová krabička, ve které vám blok dorazí slouží na ochranu receptáře při přepravě k vám, ale i jako dárková krabička. Je na ní moje logo Made by Kristína, které najdete na všech mých fotografií jídel. Věřím, že se vám toto balení bude líbit.  

Více o receptáři

Počet stran: 66
Vazba: strunová
Počet receptů celkem: 5
Na výběr z jazyků: česky
Váha (g): 500
Rozměr (cm): 23 x 23

 

V receptáři najdete těchto 5 ověřených receptů

Blok My #UPGRADE bude k dostání pouze na mém e-shopu www.madebykristina.cz a jedná se o množstvím limitovanou nabídku.

Budu se těšit na vaše reakce, nezapomeňte mě označit na Facebooku nebo Instagramu pomocí @made_by_kristina a přidat #upgradebykristina nebo mi napsat e-mail. Vaše recepty budu moc ráda sdílet dál. 

  2019_NEW_LOGO_black

Nenechte si ujít moje recepty

Párkrát do měsíce vám pošlu nově přidané recepty z mých stránek. Nebojte, když se vám to nebude líbit, můžete se snadno odhlásit.

 
 

Receptář My #UPGRADE - vaše budoucí kuchařská kniha

5
8x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 29.11.2020
Mám receptář pro syna, který rád vaří a stěhuje se od nás do vlastního bytu a každý z rodiny, včetně babičky a naši kamarádi, mu do receptáře napíší vlastní rukou svůj nejoblíbenější recept s věnováním. Takový dárek s přidanou hodnotou. Moc se na to těším. Díky moc a přeji Vánoce v klidu a pohodě :)
4
KR Avatar autora | 2.11.2020
Rychlé doručení, balíček přišel krásně zabalený, jediné, co mi trochu chybí jsou linkované stránky.
5
Avatar autora | 27.10.2020
Naprosto spokojená ❤️ krásně zabaleno a celkové provedení na 1 ☺️
5
IM Avatar autora | 13.10.2020
pekný nápad na vlastný receptár.
5
Avatar autora | 2.10.2020
Super nápad ☺️

 

made-by-kristina-logo-bile  

Značka Made by Kristína vznikla v roku 2016, založením mého profilu na Instagramu. Každému svému příspěvku jsem dala logo a černé pozadí a z toho vychází i minimalistický design celé knihy nebo dalších produktů pod značkou Made by Kristína. 

Více o mně se dozvíte zde >>

Kristína Nemčková