Microplane multifunkční struhadlo nastavitelné (černé)

Microplane plátkovací struhadlo s nastavitelnou tloušťkou plátku a přídavnou čepelí "julienne". Praktická pomůcka při vaření, která ulehčí krájení tenkých plátků zeleniny nebo sýru. 

Rozměr: 33 x 10 cm.

Skladem
Značka: Microplane
925 Kč / ks
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Microplane multifunkční struhadlo nastavitelné

multifunkční struhadlo nastavitelné

Microplane

Microplane plátkovací struhadlo je vybavené čepelí z chirurgické nerezové oceli s extrémní a dlouhotrvající ostrostí s možností adaptace plátkovače na struhadlo "julienne" - dlouhé, tenké a rovnoměrné proužky. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkým úchopem, protiskluzová úprava spodní části pro bezpečnou manipulaci. Silný nerezový rám pro dlouhou životnost. Součástí balení je i ochranný kryt (klobouček).

Čepel má 3 úrovně nastavení:

  • nejtenší úroveň: 0,8 mm
  • střední úroveň: 1,6 mm
  • nejšiřší úroveň: 3,2 mm

Multifunkční struhadlo Microplane, vyrobeno v USA, má tyto parametry:

Rozměr: délka 33 cm, šířka 10 cm, průměr 4,5 cm
Materiál: plast, nerez
Hmotnost: 330 g
Barva: černá

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a tak se nemusíte bát, že se cokoliv poškodí během přepravy.

Microplane multifunkční struhadlo nastavitelné

Microplane®

Společnost Microplane® vznikla v roce 1990 a začala s výrobou především řezbářských nástrojů. Na to, že řezbářské nástroje dokáží skvěle posloužit i v kuchyni, přišla v roce 1994 jedna žena, která při přípravě pomerančového koláče nedokázala dobře nakrájet pomeranč na plátky. Napadlo jí použít řezbářský hoblík z dílny Microplane®, který ji překvapil ostrostí a rychlostí s jakou pomeranč naplátkoval. Právě v ten moment se zrodila ta nejostřejší struhadla světa, které doporučují i přední šéfkuchaři.

Vše u Microplane® spočívá v jediné věci – v extrémní ostrosti. Produkty Microplane® jsou vybaveny drobnými břitvami a strouhají nebo krájejí surovin bez trhání, nebo drcení, což zachovává a zintenzivňuje vůni a chuť výsledného jídla. Na technologii výroby strouhacích břitev má Microplane® registrovaný patent a výrobky Microplane® jsou používány v profesionálních, ale i domácích kuchyních po celém světě. 

Microplane multifunkční struhadlo nastavitelné

RADY A TIPY

  • extrémní dlouhotrvající ostrost díky patentované technologii fotoleptání
  • krájení a strouhání potravin bez zbytečného potrhání surovin - zachovává a umocňuje jejich aroma a chuť
  • ostří z nerezové chirurgické oceli, vyrobené v USA
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkým úchopem
  • vhodné k zavěšení
  • omyvatelné v myčce nádobí
  • ochranný kryt a držák potravín při jejich krájení

Celerový salát

inspirace na recepty

#celerový salát

CELEROVÝ SALÁT je výborným zdrojem vitamínů, protože si je celer udrží i během vaření. Je známo, že má tato kořenová zelenina nespočet léčivých účinků, a tak by teď ve vašem jídelníčku určitě neměla chybět.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Microplane struhadlo nastavitelné 2

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DB Avatar autora | 5.12.2022
Perfektní struhadlo
5
K Avatar autora | 25.11.2022
Nejlepší!

Společnost Microplane® sídlí v americkém městě Russellville v Arkansasu a jde o dceřinou společnost Grace Manufacturing Inc., která se dlouhodobě specializuje se na výrobu přesných tenkých kovových dílů pro domácí a průmyslové použití.
S téměř 40letými zkušenostmi s fotochemickou výrobou představila společnost v roce 1990 novou formu dřevoobráběcích nástrojů a v roce 1994 následovala výroba kuchařských pomůcek. Společnost v současné době vlastní několik patentů na výrobní proces v USA a úspěšně vyrábí více než 400 produktů pro domácí potřeby a průmysl osobní péče.

Zpět do obchodu