Vařečka pro profíky (30 cm)

Profesionální vařečka je vyrobena z polyamidu s tepelnou odolností 220°C. Ani při dlouhodobém používání neztrácí svůj tvar, je neporézní a lze ji sterilizovat.

Celková délka vařečky je 30 cm.

Skladem
Značka: Paderno
295 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.11 kg

Paderno vařečka

Vařečka do profesionální kuchyni

Paderno

Vařečka z kolekce gastro náčiní od italské značky Paderno je vyrobena z kvalitního materiálu, který vydrží zátěž profesionální kuchyně. Využití najde i v domácí kuchyni a vydrží opravdu dlouho.

Vařečka tvoří základ kuchyňské výbavy a určitě by neměla chybět při žádném vaření!

Je vyrobena z kvalitního materiálu PA+ (kompozitum polyamid/nylon/skelná vlákna) vyvinutého firmou Paderno, který vyhovuje všem hygienickým předpisům EU. Ani při dlouhodobém používání neztrácí původní tvar, ideální pro použití na nepřilnavé povrchy.

  • materiál je neporézní,
  • vařečka se velmi snadno čistí
  • lze jí mýt v myčce nádobí
  • lze jí sterilizovat
  • nepohlcuje teplo a nepálí do rukou
  • tepelně odolná do 220°C

Paderno vařečka

Do kuchyňské výbavy se hodí jako univerzální vařečka, kterou vytáhnete při přípravě polévek, omáček i dušených jídel. Dobře se drží v ruce a díky materiálu, ze kterého je vyrobena, nepoškodí povrch jakéhokoliv nádobí. Střed vařečky je hlubší, a tak může být použita i jako lžíce na nabírání omáčky nebo salátu. 

Délka: 30 cm
Šířka hlavy: 5 cm
Materiál: polyamid
Původ: EU

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet, proto se nemusíte bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.

Paderno vařečka

Vařečka z polyamidu

Polyamid je plast s pozoruhodnou pevností a tvrdostí. Tento typ materiálu poskytuje skvělé vlastnosti pro kuchyňské náčiní s vysokou zátěží, odolností proti oděru, chemickou stálostí proti organickým rozpouštědlům, olejům a tukům.

Paderno vařečka

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout a usušit.
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Lze sterilizovat

Thajské kari s jasmínovou rýži

inspirace na recepty

#thajské kari

Pokud bych měla jmenovat nejlepší jídlo, které dělá můj táta, tak by to 100% bylo právě KARI. Když před několika lety navštívil Thajsko, vrátil se a zkoušel uvařit doma kari podobné tomu, co ochutnal tam. Po několika pokusech si to vyšperkoval a dělá nám ho pokaždé, když nám chce udělat radost (nebo spíš sobě?).

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od nádobí, kuchyňského náčiní, nožů, pekařských předmětů až po nástroje pro každý druh přípravy. Italská značka Paderno, založena roku 1925, nabízí kompletní výběr pro profesionální i domácí kuchyně. Na začátku se pod jménem „Alluminio Paderno“ specializovala na nádobí pro domácnost, než se rozhodla zaměřit se na svět profesionálního vaření. S téměř 100letou historií a silnou celosvětovou přítomností je Paderno prvotřídní volbou pro profesionály v sektoru cateringu.

Italská skupina Sambonet Paderno Industrie S.p.A. rozšířila portfolio svých značek Sambonet, Paderno, Arthur Krupp o další jména v porcelánovém sektoru jako Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther, Arzberg a nyní hraje vedoucí roli ve výrobě vysoce kvalitních předmětů pro vaření a pečení.

Zpět do obchodu