Sous-Vide Steba SV 50

Sous-vide Steba SV 50 je univerzální a jednoduchý přístroj pro nízkoteplotní vaření. Tato šetrná úprava potravin zachovává jejich přirozenou chuť, šťávu a texturu. Je nemožné surovinu převařit nebo naopak nedovařit a jídlo je zdravější, dietnější a chutnější, protože v něm zůstanou všechny vitamíny a přírodní látky.
Přístroj se dá použít do nádoby nebo hrnce s minimální hloubkou 15 cm.

Skladem
Značka: Steba
4 495 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Rozměr sous-vide Steba SV 50: 37,5 x 8 x 10,5 cm
Příkon: 800 W
Barva: nerez a černá

Sous-Vide Steba SV 50

Chutné a šťavnaté maso? Uvařte ho v Sous-vide!

steba SV 50

Sous-Vide je způsob pomalého dlouhodobého vaření vakuově zabalených potravin při nízké teplotě, během kterého si potraviny zachovají všechny své nutriční vlastností a zůstanou šťavnaté, jejich barva a aroma se přípravou ještě zintenzívní. Vakuové balení, dlouhá doba přípravy a přenos tepla z vody do potravin ze všech směrů snižuje růst bakterií. Potraviny si proto zachovávají své vitaminy, přirozenou chuť a šťavnatost! Surovina se nejdřív zavákuuje pomocí vákuovačky a pak vloží do vodní lázni, ve které se pomalu vaří.

Tento univerzální vařič Sous-Vide SV 50 je vyroben z nerezové ušlechtilé oceli, má reprezentativní design a profesionální spolehlivost. Ovládání je snadné pomocí otočného voliče a během 45 minut zvládá ohřát až 20 litrů vody na teplotu 56 °C.

Přístroj, ve tvaru tyče, se svou nerezovou části ponoří do nádoby nebo hrnce s vodou s minimální hloubkou 15 cm a pomocí ovládacího panelu se nastaví požadovaná teplota a čas.

Podsvícený digitální displej disponuje těmito funkcemi:

 • časovač (až 99 hodin)
 • teplota
 • otoční přepínač na nastavení teploty po 0,5°C
 • tlačítko zapnutí a vypnutí

Sous-Vide Steba SV 50

Sous-Vide Steba SV 50

PARAMETRY

Příkon spotřebiče: 800 W (230 V ~)
Rozměr: 37,5 x 8 x 10,5 cm
Váha: 1,2 kg
Barva přístroje: nerez a černá

K výrobku Steba SV 2 doporučuji zakoupit izolační kuličky Steba, které ušetří energii a zpřesní teplotu lázně.

Sous-Vide Steba SV 50

Steba SV 50

 • Nerezové tělo přístroje
 • 20 l na teplotu 56 °C s přesností na 0,5 °C se ohřeje přibližně za 45 min
 • Cirkulace vody 8,0 l /min
 • Podsvícený LCD displej pro aktuální teplotu, časovač (až 99 hodin)
 • Přesná elektronická regulace teploty až na 99 °C
 • Mobilní použití, prostorově úsporné a snadno použitelné
 • Lze použít do jakékoliv nádoby o hloubce minimálně 15 cm a více

Podívejte se jak vypadá přístroj Sous-Vide Steba SV 50.

Sous-Vide Steba SV 50

Sous-Vide vaření

Sous-vide, v překladu z francouzštiny „ve vakuu“, je kuchařská metoda, při níž se surovina připravuje několik hodin v zavakuovaném obalu ve vodní nebo parní lázni s přesně nastavenou teplotou, nejčastěji v rozmezí 55-65 °C. Tímto způsobem se potravina, jako třeba maso, ryby, zelenina či ovoce, pošíruje ve vodní nebo parní lázni po různě dlouhou dobu a tím si zachovává přirozenou chuť, šťávu a texturu. Je nemožné ji pak převařit nebo naopak nedovařit a jídlo je zdravější, dietnější a chutnější, protože v něm zůstanou všechny vitamíny a přírodní látky.

Sous-Vide Steba SV 50

RADY A TIPY

 • Se spotřebiči Sous-Vide lze připravovat pouze vakuově zabalené potraviny. Je nutné dbát na správný a pevný svar na vákuovacím pytlíku.
 • Naplňte nádobu nebo hrnec před použitím nejlépe teplou vodou, urýchlite proces ohřevu na požadovanou teplotu.
 • Návod, který je součástí balení přístroje obsahuje přehled doporučených teplot a časů pro jednotlivé suroviny.

Vepřová panenka a tarhoto

inspirace na recepty

#Vepřová panenka a tarhoňa

Vyzkoušejte tuto netradiční kombinaci TARHONĚ a VEPŘOVÉ PANENKY! Určitě mi dejte vědět, jak vám chutnalo. Budu se těšit na vaše zprávy nebo fotky! :)

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Steba SV 50 Sous-Vide

Steba SV 50 Sous-Vide 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma založená v roce 1919, s dlouhou tradicí a zkušeností, specializovaná na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů.

Na nových výrobních linkách, pod striktní kontrolou kvality, se vyrábí ucelený a žádaný sortiment elektrospotřebičů. Ty jsou pro svůj vkusný design, použitý špičkový materiál a pečlivé zpracování oblíbené u zákazníků nejen v západních zemích Evropské unie a Švýcarsku, ale stále více také v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Zde nechybějí ve specializovaných obchodech ani v nejdůležitějších řetězcích prodávajících elektro.

Značka STEBA se tak stává synonymem kvalitních výrobků žádaných zákazníky, kteří v rostoucí míře dávají přednost kvalitně a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení