Good Grips kartáč na nádobí s dávkovačem

Praktický kartáč OXO Good Grips na mytí nádobí se zásobníkem na saponát přímo v rukojeti. Stisknutím tlačítka si nadávkujete potřebné množství saponátu a můžete umývat nádobí snadno, rychle a efektivně. Hlava kartáče je z nylonových vláken a je vyměnitelná. Díky ergonomické rukojeti se skvěle drží v každé ruce a neklouže.

Rozměr stěrky: 30,5 x 3,2 x 9,5 cm.

Skladem
Značka: OXO
255 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.32 kg

Oxo kartáč na nádobí

Kvalitní kartáč na nádobí s dávkovačem

OXO Good Grips

Praktický kartáč od americké značky OXO Good Grips je určen na každodenní mytí nádobí. Díky zásobníku na saponát už nemusíte sahat na láhev saponátu a přidávat si jej na mycí houbičku. Dávkování saponátu se aktivuje jednoduchým stisknutím tlačítka na rukojeti a z hlavy kartáče se uvolní saponát přímo na nádobí, které se myje. Konec rukojeti se dá odšroubovat a opětovně naplnit saponátem.

Mytí nádobí s kartáčem OXO je snadnější, rychlejší a efektivnější.

Hlava kartáče, která je vyměnitelná, je vyrobena z nylonových vláken, které nepoškodí žádný povrch, který se nimi myje. Nylonové štětiny se při mytí dostanou do všech koutů a zbaví nádobí nečistot lépe než mycí houbička. Kartáč na nádobí lze používat denně k čištění všech typů povrchů, včetně povrchů potažených nelepicí vrstvou.

Všechny produkty od značky OXO Good Grips jsou vybaveny ergonomickou rukojetí a není tomu jinak při kartáči. Jeho rukojeť se skvěle drží v každé ruce a neklouže.

Oxo kartáč na nádobí

OXO kartáč má tyto parametry:

Délka: 30,5 cm
Délka mycí hlavy: 9,5 cm
Šířka mycí hlavy: 3,2 cm
Hmotnost: 320 g

Oxo kartáč na nádobí

OXO Good Grips kartáč na nádobí

Na konci hlavy kartáče se nachází škrabka, díky které odstránine z nádoby suché nebo spálené potraviny. Stačí jenom otočit kartáč "hlavou vzhůru" a použít škrabku na konci této hlavy.

Rukojeť je dostatečně dlouhá, ergonomická a pohodlná a nechybí jej protiskluzové povrch, který zabraňuje uklouznutí i za mokra. Rukojeť má otvor pro zavěšení s ohledem na efektivní skladování.

  • zásobník na saponát v rukojeti
  • výměnný kartáč s nylonovými vlákny
  • škrabka na připečené nečistoty
  • vhodný i na nepřilnavé povrchy
  • vhodné k zavěšení
  • můžete mýt v myčce nádobí

Kartáč na nádobí oceníte při každodenním mytí nádobí, které se s ním zefektivní a usnadní.

Oxo kartáč na nádobí

RADY A TIPY

  • lze mýt v myčce na nádobí
  • saponát se doplní přes šroubovací konec na konci rukojeti
  • hlava s nylonovými štětinami je vyměnitelná

Kynuté šneky (buchty)

inspirace na recepty

#Vanilkovo-skořicové šneky (buchty)

Stejné kynuté těsto jako na klasické buchty, doplněné o skořici, vanilkový krém a zatočené do tvaru VANILKOVÝCH ŠNEKŮ. Dobrota! Není tajemstvím, že buchty jsou nejlepší v den upečení, proto doporučuji s jejich přípravou začít už dopoledne, abyste si na nich pochutnali odpoledne ke kafíčku. To už budou vychlazené. :)

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

OXO Good Grips kartáč na mytí nádobí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost OXO vznikla kolem roku 1990 jako malá rodinná firma. Cílem bylo vylepšit běžné domácí pomocníky tak, aby jejich používání bylo příjemnější, snazší, efektivnější, prostě lepší.

Příběh značky OXO začal, když Sam Farber, podnikatel v průmyslu domácích potřeb, vylepšil pro svou milovanou manželku Betsey škrabku na zeleninu. Kvůli její počínající artritidě začal být úchop tradičních kuchyňských pomůcek pro ní obtížné. Její manžel v tom viděl příležitost a vytvořil pohodlnější kuchyňské nástroje, které by byly přínosem pro jejich uživatelé. Nápad ergonomické pryžové rukojeti pružnými boky vycházel po vzoru rukojetí na řídtíkách jízdních kol. Záměrem a cílem bylo navrhnout produkty, které by usnadnili práci v kuchyni při problémech s rukami, klouby nebo páteři. I proto je název kolekce Good Grips, čili dobré úchopy.

Název OXO se čte z jakéhokoliv směru stejně a to napovídá, že produkty této značky lze používat vodorovně, svisle, levákům, pravákům. Pohodlí a snadnost úchopu rukojeti se klade veliký důraz, ale nezaostáva ani kvalita a ostrost použité japonské nerezové oceli.

Heslo značky OXO: „Držte nástroje tak, jak je chcete držet, ne tak, jak je musíte držet.

Zpět do obchodu