Nerezová pinzeta zahnutá (30 cm)

Pinzeta na obracení během grilování nebo na dekorování při servírování od značky Paderno se hodí při každé práci v kuchyni. Pinzeta je dostatečně dlouhá a dobře se s ní manipuluje.

Rozměr pinzety: 30 cm.

Skladem
Značka: Paderno
595 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Rösle pinzeta se zahnutým koncem

velká pinzeta se zahnutým koncem

Paderno

Velká nerezová pinzeta se zahnutým koncem od značky Paderno vám pomůže při manipulaci s těmi nejmenšími kousky grilovaných pokrmů nebo při dekorování talíře před podáváním. Hravě si poradí s masem, zeleninou, ovocem, mořskými plody a dalšími ingrediencemi. S pinzetou se díky její pružnosti pohodlně manipuluje a poradí si i s menšími kousky. Díky zahnutému konci se s ní dobře dekoruje.

Pinzeta na grilování má tyto parametry:

Délka: 30 cm
Hmotnost: 300 g
Materiál: nerezová ocel

Sama velkou pinzetu často používám v práci a proto ji mám vždy po ruce!

Je vyrobena z nerezové oceli 18/10 a dá se pověsit na ouško, které je na konci rukojeti. Pinzetu lze mýt v myčce na nádobí.

 

Rösle pinzeta se zahnutým koncem

Pinzeta pro kuchaře

Pinzeta je nepostrádatelná pomůcka pro kuchaře. Pomáhá nanášet, přenášet, otáčet ty nejmenší kousky potravin při grilování nebo dekorování. Zahnutí pinzety zvyšuje kontrolu při manipulaci a zoubkování na vnitřní straně špiček pomáhá při uchopení předmětů. 

Rösle pinzeta se zahnutým koncem

RADY A TIPY

  • po doručení doporučuji opláchnout a usušit
  • ihned po použití ji opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte
  • lze mýt v myčce na nádobí
  • nepatří do mikrovlnné trouby, ani do pečící trouby

Kachna a řepa

inspirace na recepty

#Kachna & řepa

KACHNÍ PRSO připravené způsobem sous vide, v překladu "ve vakuu", s glazovanými mini řepami a marinovanými višněmi v alkoholu. Na metodu sous vide budete potřebovat dvě věci – vakuovačku a přístroj sous vide. Ani jedno není velká investice a vrátí se vám to ve výsledku na talíři. Maso díky nízké teplotě vaření ve vakuu zůstane krásně šťavnaté, křehké a uchová si své autentické chutě. Vakuovačku využijete v kuchyni i na uchování jídla a surovin. Doporučuji si obstarat domů obojí.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od nádobí, kuchyňského náčiní, nožů, pekařských předmětů až po nástroje pro každý druh přípravy. Italská značka Paderno, založena roku 1925, nabízí kompletní výběr pro profesionální i domácí kuchyně. Na začátku se pod jménem „Alluminio Paderno“ specializovala na nádobí pro domácnost, než se rozhodla zaměřit se na svět profesionálního vaření. S téměř 100letou historií a silnou celosvětovou přítomností je Paderno prvotřídní volbou pro profesionály v sektoru cateringu.

Italská skupina Sambonet Paderno Industrie S.p.A. rozšířila portfolio svých značek Sambonet, Paderno, Arthur Krupp o další jména v porcelánovém sektoru jako Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther, Arzberg a nyní hraje vedoucí roli ve výrobě vysoce kvalitních předmětů pro vaření a pečení.

Zpět do obchodu