Nerezová kuchařská stěrka (špachtle)

Kvalitní nerezová kuchařská stěrka od italské značky Paderno je všestranným nástrojem při vaření a pečení. Jednoduše ji využijete při přemísťování nakrájených surovin z prkénka do hrnce a nebo ní odkrojíte těsto a změříte jednotlivé díly těsta.

Rozměr stěrky: 15 x 10,5 x 2,6 cm

Skladem
Značka: Paderno
295 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Balení obsahuje: 1 ks kuchařské stěrky
Materiál: nerez
Rozměr stěrky: 15 x 11,5 x 2,6 cm

Kristina vaření

Praktická kuchařská nerezová stěrka

Paderno

Nerezová stěrka (špachtle) Paderno je všestrannou pomůckou při vaření a pečení. Dokáže rozhodně více než jenom odkrojit těsto. Využijete ji v kuchyni, kromě toho odkrojení hotového těsta a z něho jednotlivých dílů (třeba na buchty, hamburgerové housky), na přemístění nakrájených surovin do hrnce a na vyčištění pracovní plochy. Pomůže vám rozsekat uvařenou zeleninu nebo vajíčka. Její vlastnosti oceníte při dekorování dortu krémem, který pomocí této špachte dokonale vyhladíte. Oproti konkurenci je tato stěrka pevná a těžší, skvěle se drží v ruce.

Kuchařskou špachtly mám při vaření stále po ruce, vždy se hodí!

Kuchařská špachtle:

• krájí těsto, uvařenou zeleninu, vajíčka
• pomáhá přenést nakrájenou surovinu na pánev nebo do hrnce
• čistí pracovní plochu (desku)
• dokonale uhladí krém na bocích dortu

Rozměr špachtle je 15 x 10,5 x 2,6 cm. Je vyrobena z nerezu a její zatočený konec tvoří praktické madlo, za které se dobře drží při manipulaci.

 

kuchařská špachtle

Multifunkční pomůcka v kuchyni

nerezová kuchařská špachtle

Tvar špachtle díky zatočenému okraji padne skvěle do ruky a její velikost s měřítkem je dostačující na přenesení nasekané cibule nebo vyhlasení dortového krému.

délka: 15 cm
šířka: 10,5 cm
madlo: 2,6 cm

Kuchařská špachtle

Multifunkční pomůcka při manipulaci s těstem, korpusem a krémem nebo při vaření na přenášení nakrájených surovin do hrnce.

Udržba nerezové špachtle

Pár tipů na údržbu nerezové stěrky

  • po doručení doporučuji opláchnout a usušit
  • ihned po použití ji opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte
  • lze mýt v myčce na nádobí
  • nepatří do mikrovlnné trouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od nádobí, kuchyňského náčiní, nožů, pekařských předmětů až po nástroje pro každý druh přípravy. Italská značka Paderno, založena roku 1925, nabízí kompletní výběr pro profesionální i domácí kuchyně. Na začátku se pod jménem „Alluminio Paderno“ specializovala na nádobí pro domácnost, než se rozhodla zaměřit se na svět profesionálního vaření. S téměř 100letou historií a silnou celosvětovou přítomností je Paderno prvotřídní volbou pro profesionály v sektoru cateringu.

Italská skupina Sambonet Paderno Industrie S.p.A. rozšířila portfolio svých značek Sambonet, Paderno, Arthur Krupp o další jména v porcelánovém sektoru jako Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther, Arzberg a nyní hraje vedoucí roli ve výrobě vysoce kvalitních předmětů pro vaření a pečení.