Váleček bez rukojeti #UPGRADE (50 cm)

Váleček z kvalitního bukového dřeva bez rukojeti s délkou 50 cm a průměrem 5 cm ocení každý pekař, cukrář, nebo kuchař, který pracuje s větším plátem těsta. Váleček bez rukojeti je dokonalou pomůckou při práci s těstěm na válu i při jeho přenose. Je vyroben na míru z českého bukového dřeva a na jednom konci je vygravírovano moje logo Made by Kristína.

Rozměr válečku: délka 50 cm a průměr 5 cm.

Skladem
445 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.66 kg
Obsahuje: 1 dřevěný váleček
Materiál: 100% přírodní bukové dřevo
Rozměr: 50 x 5 cm

Kristina dřevěný váleček

Můj dřevěný váleček

bez rukojeti s délkou 50 cm

Praktický dřevěný váleček bez rukojeti se vám bude hodit jako pomůcka při válení větší plochy těsta, včetně jeho přenesení na pečicí plech. Celou délku válečku lze využít k vyválení hladkého těsta do požadované tloušťky a velikosti. Kvalitní váleček by neměl chybět v žádné kuchyni.

Dřevěný váleček může být skvělým dárkem pro vaše nejbližší, kteří rádi kuchtí. Já sama ho teď často využívám zejména v práci při válení kynutého, listového nebo lineckého těsta a také při jeho přenášení na pečicí plech. Skvěle mi poslouží i na drcení oříšků nebo karamelu přes pečící papír a taky si bez něj neumím představit pečení vánočního cukroví.

Jako vše s mým logem i tento váleček je vyroben lokálně!

Dřevěný váleček je vyroben na míru v České republice s použitím kvalitního bukového dřeva a má tyto rozměry:

délka: 50 cm
průměr: 5 cm
hmotnost: 660 g

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet. Nemusíte se proto bát, že by se dřevěnému válečku během přepravy k vám něco stalo.

 

Dřevěný váleček Made by Kristína

Praktický dřevěný váleček

z českého bukového dřeva

Je těžké sehnat kvalitní dřevěný váleček bez zbytočných rukojetí s dostateční délkou, která vás při práci s těstem nebude omezovat. Tak jsem si ho nechala vyrobit a líbí se mi natolik, že jsem si jich nechala vyrobit více i pro vás. Na jeho konci je vygravírováno moje logo Made by Kristína.

Kristína dřevěný váleček

Váleček je praktická pomůcka v každé kuchyni a když je kvalitní, vydrží vám celý život!

Made by Kristína váleček

Vyrobeno lokálně

Vše, co prodávám v kategorii #UPGRADE s označením Made by Kristína, je vyrobeno v České republice a z lokálního materiálu. Vyhledávám zejména služeb chráněných dílen, no pro tentokrát jsem podpořila mladého truhláře, který má rád své řemeslo stejně jako já vaření.

Dřevěný váleček bez rukojetí

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout a usušit.
  • Příležitostně můžete natřít panenským olivovým nebo rostlinným olejem pomocí papírového ubrousku. Zajistí se tak lepší odolnost proti vlhku a zvýrazní se kresba dřeva.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice. Extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost dřevo znehodnotí a taky tam váleček nenarvete :).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti a vysokým teplotám - dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nepokládejte na dřevo horké nádobí. 

Buchty

inspirace na recepty

#Buchty

Buchty s tvarohem, povidly, marmeládou nebo mákem jsou klasikou, která nikdy neomrzí. Ať jich uděláte kolik chcete, vždy to bude málo :-). Mám pro vás jednoduchý recept na kynuté těsto a můj dřevěný váleček při receptu rozhodně využijete.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

NEPŘEHLÉDNĚTE TYTO CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ #UPGRADE SETY:

#UPGRADE kuchařka
#UPGRADE menu - 2 zástěry
#UPGRADE menu - kuchařka a rukavice na pečení
#UPGRADE menu - 3 lněné utěrky a chňapka
#UPGRADE menu - kuchařka a lněná utěrka
#UPGRADE menu - kuchařka a zástěra
 

Moje značka

made by kristína

Moje označení, tedy značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, založením mého profilu na Instagramu. Ale dávno předtím jsem měla facebookový profil s názvem Jsem MasterChef :). Každému svému příspěvku jsem přidala své logo a černé pozadí, až se roky z toho vytvořil můj design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho do kuchařky #UPGRADE, na tyto stránky nebo do svých vlastních produktů. Výrobky, označené logem Made by Kristína z kolekce #UPGRADE jsou originální a vyrobeny na míru. Držím se zásady vyrábět kvalitně a lokálně! Proto vše z mé kolekce bylo vyrobeno v České republice. A navíc výrobky, co jsou ušity, šili krejčové v chráněné dílně na Moravě, čímž jsme podpořili pracovní uplatnění pro lidi s omezeným pracovním uplatněním. Za jejich svých výrobků si pevně stojím a sama je používám v životě.

5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 21.2.2023
maximální spokojenost, kvalitní zpracování
5
RV Avatar autora | 19.11.2022
Váleček je skvělý, pěkně se s ním manipuluje ,pěkný i vzhledově.Moc spokojená
5
J Avatar autora | 4.6.2022
Hezké provedení a děkuji za super tip na tak dlouhý váleček. Používám ho i na přenášení těsta.

‚‚Moje vlastní značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, přejmenováním mého profilu na sociálních sítích, který předtím nesl název Jsem MasterChef. Každému svému příspěvku – receptu jsem dodala logo a černé pozadí a z toho vychází minimalistický design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho i do kuchařské knihy #UPGRADE a také na webové stránky, které pravidelně doplňuji o recepty a doporučené pomůcky do kuchyně. Pod značkou Made by Kristína vznikla i originální, na míru a lokálně vyrobená kolekce #UPGRADE, za jejíž kvalitou pevně stojím a sama v kuchyni i v životě používám.’’

Kristína Nemčková

Zpět do obchodu