Čokoládová fontána Guzzanti GZ 250

Fontána na čokoládu GZ 250 od značky Guzzanti, která se stane vaším dokonalým společníkem na všechny party a dětské oslavy. Do výrobníku čokolády lze použít mléčnou, bílou i hořkou čokoládu, kterou lze dolévat za plného provozu přístroje.

Skladem
Značka: Guzzanti
895 Kč / ks
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Rozměr fontany Guzzanti GZ 250: 25 x 15 x 15 cm
Příkon: 32 W
Barva: červená a bílá

Fontána Guzzanti GZ 250

Čokoládová fontána

guzzanti GZ 250

Chystáte dětskou oslavu? Čokoládová fontána se vám bude rozhodně hodit!

Fontána na čokoládu Guzzanti GZ 250 umožňuje protékání roztáte čokolády přes své deštníky, čímž se vytvoří dekorativní efekt podobný fontánce. Před použitím přístroje čokoládu rozpusťte nad vodní lázni a až pak nalijte do plnicího žlábku (nádobky). Přístroj se 15 minut před použitím předehřívá (ovládání na pozici Heat), aby byl schopen udržet roztátou čokoládu v tekutém stavu.

Po zapnutí fontány do pozice Heat/Motor se roztočí šroub s deštníky, přes které prochází rozehřátá čokoláda. Do proudící čokoládové hmoty s dekorativním efektem fontánky můžete namáčet rozmanité druhy čerstvého i sušeného ovoce, ořechy, sušenky či pěnové bonbóny. Fontánka může fungovat nepřetržitě několik hodin.

Fontana na čokoládu není vhodná na rozpouštění čokolády nebo jiných potravin a její používání je určeno výhradně pro domáce účely. Přístroj udrží čokoládu v tekutém stavu, Pro komerčný provoz je zcela nevhodná. 

Namísto čokolády je možné taktéž používat jiné teplu odolné, tekuté potraviny, jako je například sýr nebo omáčky. Do takto proudící hmoty můžete do fontány namáčet například kousky zeleniny, klobás, pečiva či grilovaných pokrmů.

Čokoládová fontána Guzzanti GZ 250 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 32 W
Rozměr: 25 x 15 x 15 cm
Váha: 1 kg
Barva přístroje: červená a bílá

Fontána Guzzanti GZ 250

guzzanti GZ 250

fontánka na čokoládu

Pro fontánku používejte běžnou čokoládu na polevy nebo speciální čokoládu do čokoládových fontán ze specializovaných prodejen, protože jsou mnohem tekutější než běžná čokoláda. V případě použití běžné čokolády, je třeba přidat rostlinný olej, na zajištění snadného průtoku. Čokoládová fontána je určena na přibližně 350 g roztopené čokolády.

 • Přístroj se plní předem roztátou čokoládou a není určen na rozpouštění čokolády
 • Po zapnutí fontánky začne čokoláda volně proudit přes deštníky
 • Snadné obsluha s možností volby ovládání na ohřev čokolády nebo proudění a ohřev čokolády
 • Možno použít čokoládu hořkou, mléčnou i bílou
 • Přístroj je bez čerpadla a je možné doplňovat čokoládu za provozu
 • Čokoládová fontána pro přípravu cca 350 g roztopené čokolády
 • Využití fontány i pro jiné teplu odolné potraviny, např. sýr a omáčky
 • Snadná obsluha čokoládové fontány Guzzanti

Fontána Guzzanti GZ 250

RADY A TIPY

 • Fontánku ihned po použití zbavte zbytků čokolády a vyčistěte. Čokoláda by neměla v přístroji ztuhnout.
 • Pro čistění otřete kryt spotřebiče vlhkým hadříkem a následně jej důkladně osušte.
 • Plnicí žlábek zbavte zbytků čokolády a otřete ho vlhkou utěrkou nebo měkkou houbou. V případě potřeby můžete použít šetrný čisticí prostředek.
 • Válec se deštníky, dopravní šroub a držák lze mýt v myčce nádobí. Po umytí důkladně vysušte.
 • Samotný spotřebič nikdy neponorujte do vody!
 • I když se jedná o atrakci zejména pro děti, dohlédněte na bezpečnost při použití fontány na čokoládu.
 • Na manipulaci s namáčením do čokolády vždy používejte dřevěné špejle nebo podobné nástroje.
 • Určeno na vnitřní použití. Výrobce nedoporučuje venkovní použití, nakolik by do fontánky mohl být vtažen hmyz a spotřebič si venku nemůže zachovat svou konzistentní teplotu.

Sladné šneky

inspirace na recepty

#Sladké šneky

A když už chystáte dětskou oslavu, zkuste předem upéct tyto nejjednodušší sušenky jaké znám. Budou vám stačit dvě suroviny a raději jich udělejte více. Mizí kosmickou rychlostí!.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Guzzanti byla založena v roku 2007 a jejím cílem je přivést na trh nejžádanější výrobky v neotřelém designu, výborné kvalitě a skutečně krásných obalech, což oceňují zákazníci v řadě zemí. Sortiment firmy se postupně rozrůstá a v současné době zahrnuje většinu spotřebičů pro domácnost, od kuchyňských spotřebičů, přes sortiment chlazení, přístroje na úpravu vzduchu až po velmi oblíbené šicí stroje. Za rostoucím úspěchem na trhu stojí také zkušené německé designové studio, které ve spolupráci s výrobním závodem již řadu let připravuje nové návrhy do výroby. Nabídka značky Guzzanti zahrnuje vestavné trouby, pečící i mikrovlnné, všechny druhy varných desek, odsavače par, vestavné myčky nádobí, ale i široký sortiment vestavných vinoték.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení