Perforovaná forma na muffiny / tartaletky (6 ks)

Perforovaná forma na muffiny nebo tartaletky od značky Gusta má šest otvorů. Forma je vyrobena z kvalitního materiálu s povrchovou nepřilnavou úpravou.

Rozměr formy: 27 x 18 x 3 cm.

Skladem
Značka: Gusta
195 Kč / ks
Kategorie: Pečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Rozměr formy: Ø 24 cm nebo Ø 28 cm
Materiál: ocel s nepřilnavým povrchem

Forma na muffiny

Perforovaná forma na 6 muffinů

gusta

Velmi kvalitní nepřilnavá forma na 6 muffiny s perforovaným dnem od značky Gusta vám usnadní pečení a udrží tvar muffinů. Hodí se na pečení muffiny nebo tartaletek. 

S horkou formou vždy manipulujte ve chňapkách!

Povrch formy je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo časem ke korozi. Proto doporučuji používat při styku s formou jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky (stěrky, vařečky) a vyvarovat se dalším kovovým předmětům.

Perforovaná forma na muffiny je vyrobena z pevného kvalitního materiálu, potažena vrstvou nepřilnavého povrchu. Dírky (perforace) na dně každého otvoru pro muffin zaručí lepší propečení každého kusu.

Forma na pečení Gusta má tyto parametry:

 • rozměr formy (d / š / v): 27 x 18 x 3 cm
 • materiál: kvalitní ocel s nepřilnavým povrchem
 • extra: vzduchové otvory pro lepší propečení
 • neobsahuje plasty BPA
 • nevhodné do myčky a do mikrovlnné trouby

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a nemusíte se bát, že by se misce během přepravy k vám něco stalo.  

Koláčová forma na muffiny

Muffiny nebo tartaletky

Koláčová forma má 6 otvorů na pečení muffinů nebo tartaletek. Díky perforaci v každém otvoru se korpus koláče dokonale propeče.

Perforace dna a boků zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu a také umožňuje odvod přebytečné vlhkosti, což napomáhá větší křupavosti finálního pečiva.

Forma z kvalitního materiálu - žádná jednorázovka!

Forma na muffiny

RADY A TIPY

 • Povrch formy je nutno chránit před mechanickým poškozením, proto při pečení nepoužívejte kovové kuchyňské pomůcky, pouze dřevěné nebo umělohmotné.
 • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí, aby se nepoškodila nepřilnavá povrchová vrstva. Na mytí použijte šetrnou houbu na nádobí.
 • Po umytí důkladně vysušte, aby nedošlo ke korozi.
 • Není vhodné do myčky, mohlo by dojít k zničení nepřilnavého povrchu.
 • Každý "škrábanec" na formě znamená časem korozi.
 • S horkou formou vždy manipulujte ve chňapkách.

Americký třešňový pie

inspirace na recepty

#americký třešňový pie

Tento recept jsem si "dovezla" z Ameriky, kde jsem byla na ročním studijním pobytě během střední školy. Recept je jednoduchý a za chvíli se díky němu i vy přenesete za velkou louži! Forma na pie (koláč) se vám bude při jeho pečení rozhodně hodit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Gusta patří pod holandskou společnost Kapimex. Založena byla v roce 2010 s vizí vytvářet inspirující a hezké produkty, pro které bude synonymem kvalita a vzhled. Společnost Kapimex patří největší mezinárodní velkoobchody s doplňky pro domácnost. Produkty pod značkou Gusta jsou vytvářeny s vášní pro potřeby dnešních spotřebitelů a patří mezi ně mramorové hmoždíře, dekorační mísy, kuchyňské pomůcky, porcelán a svícny.

Zpět do obchodu