MIJ Talíř s vysokým okrajem Recycled (Ø 22 cm)

Kvalitní mělký talíř s vysokým okrajem RECYCLED z japonské keramiky od značky Made in Japan svým neotřelým designem povznese servírování každého jídla na vyšší úroveň. Talíř má krémovou barvu s matným povrchem a zřetelným motivem spirály. 

Průměr talíře: Ø 22 cm.

Skladem
Značka: Made in Japan
495 Kč / ks
Kategorie: Můj #UPGRADE e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.689 kg

Keramický talíř s vysokým okrajem a průměrem 22 cm z kolekce RECYCLED od výrobce Made in Japan je ručně vyrobený z kvalitní odolné přírodní japonské keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky (žádné škodlivé příměsi, těžké kovy nebo škodlivá barviva). Každý kus je originál a pochází přímo z Japonska. Talíř se hodí na jakékoli servírování a je jen na vaší fantazii, jak na něm jídlo kreativně naservírujete. Já osobně ho využívám k servírování hlavních chodů k obědu nebo večeři.

Nádobí z kolekce RECYCLED se vyznačuje kombinací pískové a bílé barvy s jasně zřetelným motivem spirály. Povrch talíře je matný

Keramiku Made in Japan používám už dlouho a mile mě překvapila svou odolností. Ani při každodenním používání neztrácí svůj lesk a barvu. Je vhodná do myčky na nádobí a dokonce i do mikrovlnné trouby. 

Každý kus je vyráběn ručně japonskými mistry, tradice výroby sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné škodlivé složky, jsou tedy zdravotně naprosto nezávadné. 

S tímto druhem keramiky se můžete setkat v těch nejlepších restauracích, které ji využívají už více než 25 let. Její kvalita a životnost je tak důkladně prověřena. Já osobně jsem se s ní seznámila prvně v restauraci Taro, kde jsem byla na pracovní stáži. Servírují na ní také v pražské asijské restauraci Dian, kterou vřele doporučuji navštívit. Sama jsem si před lety pořídila kompletní sadu Black MATT domů a při servírování ji využívám nejraději. Také proto jsem se rozhodla zařadit jejich sortiment na svůj e-shop, za touto kvalitou si opravdu stojím.

Vlastnosti keramiky MIJ:

 • ruční výroba
 • každý kus originál
 • odolná keramika
 • neobsahuje zdraví škodlivé příměsi, škodlivé barvy, ani těžké kovy
 • barvy jsou stálé a neměnné, neodlupují se
 • je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby
 • japonská keramika je dovezena přímo z Japonska
 • tradice keramiky sahá až do 12. století

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a nemusíte se bát, že by se talíř během přepravy k vám rozbil.   

Více o keramickém talíři:

Materiál: 100% přírodní keramika (jíl)
Rozměry: průměr: 22 cm
výška: 4,5 cm
objem: 700 ml
Váha misky: 689 g
Barva: kombinace bílé a pískové
Povrch: matný

 

Více o japonské keramice:

Keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů, například i z malé dílničky Sakuzan v samém centru Japonska. Je vyrobena ručně z přírodní keramiky z japonských jílů a každý kus je originál s tradicí nádobí mino-yaki, která sahá až do 12. století. Japonskou keramiku díky atraktivnímu designu, odolnosti a prvotřídní kvalitě využívají restaurace v České republice a na Slovensku už více než 25 let. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Všechny kousky keramiky jsou vyráběny podle tradičních technik, které jsou známé po staletí. Výrobky z Made in Japan jsou vhodné do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

Jak pečovat o talíř z japonské keramiky: 

 • Po doručení doporučuji talíř před prvním použitím omýt a usušit.
 • Vhodný do myčky na nádobí.
 • Vhodný do mikrovlnné trouby.

K jakému receptu se tento talíř hodí? 

Pro inspiraci, jaké jídlo servírovat na talíři od Made in Japan, přikládám recepty. Stačí kliknout na obrázek a recept se vám zobrazí.

tarhoto_panenka2

#Vepřová panenka a tarhoňa

Vyzkoušejte tuto netradiční kombinaci TARHONĚVEPŘOVÉ PANENKY! Tarhoňa je ve slovenské a maďarské kuchyni hodně známá těstovina a nejčastěji se podává jako příloha k dušenému masu. Já z ní udělala TARHOTO - něco jako italské risotto. Recept je na přípravu opravdu jednoduchý a výsledek vás překvapí.

Lilek15

#Zapečené lilky

Melanzane alla parmigiana, čili ZAPEČENÉ LILKY, jsou skvělé jak teplé k obědu, tak i studené na večeři. Když se propojí typické italské chutě lilku, rajčat, mozzarelly a bazalky, je to vždy paráda! Recept není komplikovaný, ale upozorňuji, že jeho příprava trvá déle.


 

2019_NEW_LOGO_black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
mij_logo_small_black  

Japonská keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčírů. Keramika je funkční, exkluzivně navržené, má vkusný minimalistický design a dlouhou životnost. 

Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky, neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století.