MIJ Hrnek bez ucha metalický (150 ml)

Metalický hrnek bez ucha na kávu nebo čaj z japonské keramiky od značky Made in Japan, který svým minimalistickým a neotřelým designem povznese servírování horkýho nápoje. Hrnek ma unikátní šedou metalickou barvu.

Objem hrnku je 150 ml.

Skladem
195 Kč / ks
Kategorie: Můj #UPGRADE e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.135 kg

Metalický hrnek bez ucha V-Shape od výrobce Made in Japan je ručně vyrobený z kvalitní odolné přírodní japonské keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky (ždáné škodlivé příměsy, těžké kovy nebo škodlivá barviva). Každý kus je originál a pochází přímo z Japonska. Hrnek slouží na čaj nebo kafe, ale umím si představit v něm servírovat i nějaký předkrm nebo minidezert. 

Keramiku Made in Japan používám už dlouho a mile mě překvapila svou odolností. Neztrácí svůj lesk a barvu ani po každodenním používání. Je vhodná do myčky na nádobí a dokonce i do mikrovlnné trouby. 

Každý kus je ruční práce japonských mistrů, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní a neodlepují se a také neobsahují žádné škodlivé příměsy, nejsou tedy zdraví škodlivé. 

S tímto druhem keramiky se můžete potkat v těch nejlepších restauracích, která je využívají více než 25 let a jejich kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Já osobně jsem s ní seznámila prvně v restauraci Taro, kde jsem byla na pracovní stáži, nebo na ní servíruji v pražské asijské restauraci Dian, kterou vřele doporučuji navštívit. Sama jsem si před lety pořídila kompletní sadu Black MATT domů a nejraději ji při servírování využívám. I proto jsem se rozhodla zařadit jejich sortiment na svůj e-shop, protože si stojím za její kvalitou.

Vlastnosti keramiky MIJ:

 • ruční výroba
 • každý kus originál
 • odolná keramika
 • neobsahuje zdraví škodlivé příměsy, škodlivé barvy, ani těžké kovy
 • barvy jsou stálé a neměnné, neodlupují se
 • je vhodná do myčky na nádobí, i do mikrovlnné trouby
 • japonská keramika dovezena přímo z Japonska
 • tradice keramiky sahá až do 12. století

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet a nemusíte se bát, že by se této dřevěné misce během přepravy k vám něco stalo.   

Více o keramickém hrnku:

Materiál: 100% přírodní keramika (jíl)
Rozměry: průměr: 7 cm
výška: 7 cm
objem: 150 ml
Váha misky: 135 g
Barva: metalická šedo-černá  
Povrch: matný

Více o japonské keramice:

Keramika od Made in Japan pochází přímo od japonských hrnčířů, například i z malé dílničky Sakuzan v samém centru Japonska. Je vyrobena ručně z přírodní keramiky z japonských jílů a každý kus je originál s tradicí nádobí mino-yaki sahající až do 12. století. Japonskou keramiku díky designu, odolnosti a kvalitě využívají restaurace v České republice a na Slovensku více než 25 let. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Všechni kousky keramiky jsou vyráběny podle tradičních technik, které jsou známy po staletí. Výrobky z Made in Japan jsou vhodné do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.

Jak pečovat o hrnek od Made in Japan: 

 • Po doručení doporučuji před prvním použitím omýt a usušit.
 • Vhodná do myčky na nádobí.
 • Vhodná do mikrovlnné trouby.

Inspirace na použití hrnku:

Udělejte si chvilku pro sebe a vemte si hrnek s kafe nebo čajem a oddychněte si.

587A2026  


2019_NEW_LOGO_black

Nenechte si ujít moje recepty

Párkrát do měsíce vám pošlu nově přidané recepty na moje stránky. Nebojte, když se vám to nebude líbit, můžete se snadno odhlásit.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

made-by-kristina-logo-bile  

Moje označení, tedy značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, založením mého profilu na Instagramu. Ale dávno předtím jsem měla profil s názvem Jsem MasterChef. Každému svému příspěvku jsem dala logo a černé pozadí a z toho vychází i design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho i do mé kuchařky #UPGRADE. Výrobky označené logem Made by Kristína jsou originální a na míru vyrobené. Za jejich kvalitou si pevně stojím a sama je používám v životě.

A jak moje značka vznikla? Dozvíte se zde >> O MNĚ

Kristína Nemčková