Kuchařský nůž F.Dick s logem Made by Kristína (čepel 15 cm)

Profesionální kuchařský nůž F.Dick se stabilní dokonale vyváženou čepelí s délkou 15 cm, tradiční design z roku 1905. Limitovaná edice s gravírovaným logem Made by Kristína.

Skladem
Značka: F.Dick
2 399 Kč / ks
Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky

Kuchařský nůž německé značky F.Dick se série 1905 s délkou čepele 15 cm, v limitované edici s logem Made by Kristína.

Zaoblený tvar čepele usnadní zpracování masa, ryb a zeleniny. Umožňuje houpavé řezy, díky kterým se snadno nakrájí cibule nebo bylinky.

Nůž je dodán ve vlastní krabičce, balen tak, aby nedošlo k poranění.

Rodinná německá firma F.Dick, založena v roku 1778, spojila nejnovější technologii a klasický, ale přesto atraktivní vzhled z roku 1905, kdy vyvinula sérii kuchařských nožů s masivními spoji, které nahradily standartně používané nýty. Od tohoto roku sa design nožů dále vyvíjel s použitím moderných materiálů a výrobních technik. Čepel je vyrobena ze speciální německé ušlechtilé legované oceli, která zajišťuje perfektní řezný výkon a zároveň slibuje odolnost proti korozi a opotřebení. Všechny nože ze série 1905 mají optimálně vyvážený poměr čepele a plastové rukojeti s ocelovými kroužky a umožňují tak práci bez námahy a s leskostí. 

Nože značky F.Dick používají profesionální kuchaři po celém světě, ale i u nás v České republice nebo na Slovensku. Třeba i v restauraci U Matěje, kde jsem byla na pracovní stáži v květnu 2019.

 

 

2019_NEW_LOGO_black

Made by Kristína - kolekce výrobků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: