Škrabka na brambory a zeleninu (11 cm)

Kovová škrabka na zeleninu i ovoce od italské značky Paderno je jednoduchá škrabka, kterou nejraději já sama v kuchyni využívám. Padne skvěle do ruky a velice jednoduše se s ní pracuje. Je vhodná na pohodlné, rychlé a bezpečné loupání zeleniny a ovoce. Ostří škrabky je vyměnitelné.

Délka škrabky: 11 cm

Skladem
Značka: Paderno
95 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Škrabka na brambory a zeleninu

Jednoduchá kovová škrabka

na brambory a zeleninu

Škrabka na brambory, tedy na zeleninu i ovoce, od italské značky Paderno je celokovová a její jednoduchá, ale přitom velice funkční konstrukce je od roku 1947 patentována. Pohyblivá, ostrá část škrabky dokonale kopíruje zeleninu či ovoce – ať už je to brambor, mrkev, chřest, hruška nebo jablko a odkrajuje jen tenkou slupku. 

Dvě postranní vyklenuté rukojeti umožňují se škrabkou pohodlně manipulovat levákům i pravákům. Malý vyčnívající kousek kovu, který se nachází pří hlavě, se používá k odstranění kazů a výčnělků na bramborách nebo jiné surovině. Vyměnitelná čepel škrabky je vyrobena z leštěné uhlíkové oceli a je zárukou dlouhé životnosti.

 Tuto jednoduchou škrabku na zeleninu využívám v kuchyni nejraději. Padne skvěle do ruky!

Materiál: kov
Rozměr: délka 11 cm
Výroba: Itálie

Nedoporučuje se mýt v myčce na nádobí.

Škrabka na brambory a zeleninu

RADY A TIPY

  • ztupěnou škrabku lze pomocí diamantového pilníčku jednoduše naostřit
  • nedoporučuje se mytí v myčce na nádobí

Makronky

inspirace na recepty

#makronky

Je několik druhů makronek, a každý má jiný recept a postup. Jeden recept na makronky už mezi mými recepty najdete, tyto Italian Meringeu Macarons jsem se naučila ve škole Le Cordon Bleu, kde právě studuji. Rozhodně vám doporučuji dodržovat recept dle pokynů (nebo videoreceptu), makronky vám žádné pochybení neodpustí.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
HN Avatar autora | 7.11.2022
Spokojena

Od nádobí, kuchyňského náčiní, nožů, pekařských předmětů až po nástroje pro každý druh přípravy. Italská značka Paderno, založena roku 1925, nabízí kompletní výběr pro profesionální i domácí kuchyně. Na začátku se pod jménem „Alluminio Paderno“ specializovala na nádobí pro domácnost, než se rozhodla zaměřit se na svět profesionálního vaření. S téměř 100letou historií a silnou celosvětovou přítomností je Paderno prvotřídní volbou pro profesionály v sektoru cateringu.

Italská skupina Sambonet Paderno Industrie S.p.A. rozšířila portfolio svých značek Sambonet, Paderno, Arthur Krupp o další jména v porcelánovém sektoru jako Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther, Arzberg a nyní hraje vedoucí roli ve výrobě vysoce kvalitních předmětů pro vaření a pečení.

Zpět do obchodu