Škrabka na brambory a zeleninu (11 cm)

Kovová škrabka na zeleninu i ovoce od italské značky Paderno je jednoduchá škrabka, kterou nejraději já sama v kuchyni využívám. Padne skvěle do ruky a velice jednoduše se s ní pracuje. Je vhodná na pohodlné, rychlé a bezpečné loupání zeleniny a ovoce. Ostří škrabky je vyměnitelné.

Délka škrabky: 11 cm

Skladem
Značka: Paderno
125 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Škrabka na brambory a zeleninu

Jednoduchá kovová škrabka

na brambory a zeleninu

Škrabka na brambory, tedy na zeleninu i ovoce, od italské značky Paderno je celokovová a její jednoduchá, ale přitom velice funkční konstrukce je od roku 1947 patentována. Pohyblivá, ostrá část škrabky dokonale kopíruje zeleninu či ovoce – ať už je to brambor, mrkev, chřest, hruška nebo jablko a odkrajuje jen tenkou slupku. 

Dvě postranní vyklenuté rukojeti umožňují se škrabkou pohodlně manipulovat levákům i pravákům. Malý vyčnívající kousek kovu, který se nachází pří hlavě, se používá k odstranění kazů a výčnělků na bramborách nebo jiné surovině. Vyměnitelná čepel škrabky je vyrobena z leštěné uhlíkové oceli a je zárukou dlouhé životnosti.

 Tuto jednoduchou škrabku na zeleninu využívám v kuchyni nejraději. Padne skvěle do ruky!

Materiál: kov
Rozměr: délka 11 cm
Výroba: Itálie

Nedoporučuje se mýt v myčce na nádobí.

Škrabka na brambory a zeleninu

RADY A TIPY

  • ztupěnou škrabku lze pomocí diamantového pilníčku jednoduše naostřit
  • nedoporučuje se mytí v myčce na nádobí

Thajské zeleninové kari

inspirace na recepty

#Thajské zeleninové kari

Recept na výborné THAJSKÉ KARI jsem s vámi sdílela už dříve a teď mám pro vás jeho zeleninovou variantu. Schválně neuvádím vegetariánské kari, protože jsem v receptu použila rybí omáčku, která se těžko nahrazuje jinou alternativou. Servírování kari na dřevěné olivové desce může jídlo hezky pozvednout, co myslíte?

JDU NA RECEPT

5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
HN Avatar autora | 7.11.2022
Spokojena

Od nádobí, kuchyňského náčiní, nožů, pekařských předmětů až po nástroje pro každý druh přípravy. Italská značka Paderno, založena roku 1925, nabízí kompletní výběr pro profesionální i domácí kuchyně. Na začátku se pod jménem „Alluminio Paderno“ specializovala na nádobí pro domácnost, než se rozhodla zaměřit se na svět profesionálního vaření. S téměř 100letou historií a silnou celosvětovou přítomností je Paderno prvotřídní volbou pro profesionály v sektoru cateringu.

Italská skupina Sambonet Paderno Industrie S.p.A. rozšířila portfolio svých značek Sambonet, Paderno, Arthur Krupp o další jména v porcelánovém sektoru jako Rosenthal, Thomas, Hutschenreuther, Arzberg a nyní hraje vedoucí roli ve výrobě vysoce kvalitních předmětů pro vaření a pečení.

Zpět do obchodu