Dřevěný magnetický stojan na nože (dubový)

Dřevěný magnetický stojan na kuchyňské nože je vyroben z dubového dřeva výběrové kvality a má v sobě silný magnet, díky kterému budou vaše nože uchyceny v kuchyni elegantně a vy se k nim pohodlně dostanete. Díky dřevu zapadne do každého interiéru, je to zároveň krásný designový kousek. Kvalitní nože je nejvhodnější skladovat samostatně a to magnetický stojan nabízí. Udrží nože na svém místě, nepoškodí je a nepoškrábe jejich čepel. 

Rozměr stojanu: 37 x 22 x 10 cm

Skladem
1 595 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.1 kg

Dřevěný magnetický stojan na nože

Dřevěný magnetický stojan na nože

z dubového dřeva

Elegantní dřevěný magnetický stojan dá vyniknout vašim japonským nožům Yaxell a oživí design vaší domácnosti. Nože získají své čestné místo a navíc budou v bezpečí – kvalitní a drahé nože je totiž nejlepší skladovat samostatně, aby se jejich čepele nedotýkaly jiných kuchyňských pomůcek a nedošlo tak k jejich poškrábání nebo poškození, a to přesně magnetický stojan nabízí. Navíc je opravdu stylový a určitě zaujme každou návštěvu u vás doma.

Stojan je vyroben z masivního dubového dřeva výběrové kvality a obsahuje silný magnetkterý spolehlivě udrží malé i větší nože pěkně na svém místě. Blok vypadá elegantně, k nožům máte pohodlný přístup a zároveň si můžete být jisti, že své nože budete skladovat hygienicky v suchém a čistém prostředí. Díky tomu, že na všechny nože vidíte, již na první pohled rozlišíte jeden nůž od druhého. Stojan je ke skladování nožů ideální, protože dřevo nože netupí a zbytečně neodírá.

Ostrost japonských nožů udržíte správnou péčí a šetrným zacházením. Skladování nožů je stejně důležité jako jejich používání při krájení. Magnetický stojan vřele doporučuji, sama ho využívám a mám tak po ruce každý nůž, který potřebuji.

Stojan má prostor až na 7 nožů, ale skvěle vypadá i se 3 - 5 noži. Je dodáván samostatně, ale fotku s noži vám přikládám pro inspiraci, jak stojan vypadá :)

Dřevěný stojan má tyto parametry:

Rozměr: 37 x 22 x 10 cm
Materiál: 100% masivní dubové dřevo
Hmotnost: 2,1 kg

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet, proto se nemusíte bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.

Dřevěný magnetický stojan na nože

Dubové dřevo

Dubové dřevo je obecně považováno za prémiový materiál z přírodních dřevin. Je to hlavně i kvůli výjimečné pevnosti a krásné struktuře dřeva. Už dlouhá staletí jde o ověřený materiál, jehož vlastnictví je ukázkou jistého společenského statusu. Dubové dřevo je tvrdá dřevina s vysokou pevností. Dub patří k nejžádanějším surovinám na výrobu nábytku již odedávna. Jeho běl stejně jako jeho jádro mají typickou světlehnědou barvu. Dřevo je kruhovitě pórovité se zřetelnými a pravidelnými ročními kruhy. Vyznačuje se hrubozrnnými vlákny, mezi které prostupují tmavé, tenčí linie čar, typické pro všechny druhy dubů. Cévy dřeva jsou natolik výrazné, že jsou dobře viditelné pouhým okem.

Dřevěný magnetický stojan na nože

RADY A TIPY

  • Nože skladuji nejlépe na magnetické dřevěné desce nebo ve dřevěném stojanu. V šuplíku mezi ostatními noži a kuchyňskými pomůckami může dojít k poškození čepele.
  • Příležitostně natřu bezbarvým olejem pro oživení a zvýraznění kresby dřeva.
  • Pravidelně utírám prach vlhkým hadrem.
  • Dávám pozor na ostatní, hlavně děti, aby se o nože v stojanu nepořezali. Nože Yaxell jsou opravdu ostré!

Steak a hranolky

inspirace na recepty

#steak a hranolky

STEAK z masa vyzrálého metodou suchého zrání, tedy dry aged, nepotřebuje žádný komplikovaný recept, naopak! Vyplatí se vsadit na jednoduchost a zachovat tak výbornou chuť masa, kterou získalo suchým zráním, neboli stařením, kdy maso několik týdnů odpočívalo ve speciálních podmínkách a je díky tomu křehčí, měkčí a má intenzivnější chuť.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Ruční tepání loga SANTOKU do japonského nože Yaxell

Výroba japonských nožů Yaxell

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 20.10.2022
Kvalitní stojan na nože, opravdu se hodí do kuchyně a dobře drží všechny nože.
5
Avatar autora | 2.4.2022
Krasny stojan. Potesil na.
Zpět do obchodu