Dřevěná deska na krájení (33 x 25 x 2 cm)

Dřevěné prkénko na krájení z bambusového dřeva je nepostradatelným pomocníkem při každém vaření. Jeho velkorysá plocha poskytuje dostateční prostor na krájení, tak i na odložení nakrájených surovin. Deska se dá využít i na servírování během grilování.

Rozměr desky: 33 x 25 x 2 cm

Skladem
Značka: Banquet
255 Kč / ks
Kategorie: Krájení a strouhání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.99 kg

Dřevěná deska na krájení

Dřevěná deska na krájení

z bambusového dřeva

Elegantní dřevěné krájecí prkénko, bez kterého se neobejde žádné vaření. Já osobně upřednostňuji dřevo, lépe se mi na ní krájí. Měla by být dostatočně prostorná a těžká, aby mi držela na pracovní ploše. To vše splňuje i tato deska na krájení.

Je vyrobena z bambusového dřeva, vhodná na krájení masa, zeleniny i dalších potravin. Hodí se na serírování i jako dekorace na kuchyňské desce nebo poličce. Bambusové dřevo je poskládano do tenkých pruhů, střídáním tmavého a světlého bambusu a tak pruhy vytvářejí hezký design desky.

Dřevená deska může být skvělý dárek pro vaše nejbližší. Hodí se opravdu do každé kuchyně a kvalitní dřevěné krájecí prkénko potěší každého!

Dřevěná deska má tyto parametry:

Rozměr: 33 x 25 x 2 cm
Materiál: 100% bambusové dřevo
Hmotnost: 1 kg

Na balení výrobků, které u mě zakoupíte, si dáváme záležet, proto se nemusíte bát, že by se jim během přepravy k vám něco stalo.

Dřevěná deska na krájení

Bambusové dřevo

Bambus se řadí mezi traviny a roste neuvěřitelnou rychlostí, u některých druhů až kolem jednoho metru za 24 hodin. Roste na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy a Evropy. Výjimečná je i délka bambusových tyčí, která může dosahovat až 20 metrů. Na světě je známo přibližně 1500 druhů bambusů. Bambus je velmi univerzální materiál, jeho dřevo je odolné, extrémně lehké a pružné. Slouží jako mnohostranný materiál pro podobné účely jako dřevo.

Dřevěná deska na krájení

RADY A TIPY

  • Po doručení doporučuji opláchnout a usušit.
  • Po použití opláchněte teplou vodou se saponátem a osušte.
  • Nikdy nemyjte dřevěné výrobky v myčce nádobí.
  • Nepatří do mikrovlnné trouby ani do lednice (extrémní teploty a dlouhodobá vlhkost by ji znehodnotily).
  • Nevystavujte vysoké vlhkosti, dřevo se může zkroutit nebo jinak poškodit.
  • Nevystavujte vysokým teplotám.
  • Nepokládejte na dřevo horké nádobí.

Steak a hranolky

inspirace na recepty

#steak a hranolky

STEAK z masa vyzrálého metodou suchého zrání, tedy dry aged, nepotřebuje žádný komplikovaný recept, naopak! Vyplatí se vsadit na jednoduchost a zachovat tak výbornou chuť masa, kterou získalo suchým zráním, neboli stařením, kdy maso několik týdnů odpočívalo ve speciálních podmínkách a je díky tomu křehčí, měkčí a má intenzivnější chuť.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BANQUET představuje kompletní nabídku výrobků do kuchyně a jídelny. Nabídka zahrnuje širokou škálu praktických domácích potřeb, výrobků ze skla, keramiky a porcelánu, určených ke zpracování surovin, k přípravě jídel i nápojů, ke stolování, k podávání nápojů, k uchovávání surovin i hotových jídel. Dlouhodobé zkušenosti a více než 15leté působení na trhu jsou garancí, že výrobky BANQUET jsou k dostání nejen v požadované kvalitě, ale také za lákavé ceny.

Zpět do obchodu