Nákupní bavlněná taška

Látková nákupní taška s dlouhými popruhy ze 100% bavlny získáte zdarma ke každé kuchařce #UPGRADE, nebo si jí můžete zakoupit samostatně. Vybrat si můžete ze dvou barev (přírodní nebo černé) a taška k vám dorazí zabalená v černé dárkové krabičce.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Varianta
Skladem
125 Kč / ks
Kategorie: Kolekce #UPGRADE
Záruka: 2 roky

Nákupní taška Plním si sny

Látková nákupní taška

PLNÍM SI SNY

Nákupní bavlněná látková taška PLNÍM SI SNY s logem Made by Kristína je praktická taška, která se vám hodí vždy když ji potřebujete. Já jednu nosím pořád v batohu a když je po nákupu zapotřebí, vytáhnu ji. Nebo v ní skladuji sušenou lípu nebo mátu, která mě v zimním období vždy zachrání před rýmou.
Taška je vyrobena ze silnější 100% bavlny (200 g/m2) - je tedy pevná a díky přírodnímu materiálu prodyšná. Na výběr je ve přírodní nebo černé barvě, která je pro mě tolik typická, vždy s nápisem PLNÍM SI SNY. Je to vzkaz pro vás, nezopomínejte na to, co vás baví, naplňuje a jděte si za tím. Držím vím ve všem palce!

Samostatně zakoupená látková taška k vám dorazí zabalena v černé krabičce s logem a můžete ji tak darovat jako originální dárek.

Vyrobeno z lokálního materiálu a ušito v chráněné dílně na Moravě.

Vybrat tašku si můžete z více barev:

krémová
černá

 

Nákupní taška Plním si sny

praktická a udržitelná taška

100% bavlna (200 g/m2)

Střih tašky s dostatečně dlouhými popruhy odpovídá běžnému rozměru lálkových nákupních tašek. Bavlněná taška má tyto parametry:

rozměr tašky: 42 x 38 cm
délka popruhů: 30 cm (od ramene k tašce) 

Nákupní taška Plním si sny

Bavlněná taška (1 ks) k vám dorazí v dárkovém balení. Je pečlivě balena v dárkové černé krabičce.

Tašku dostanete zdarma ke každé moji kuchařce #UPGRADE. Kniha je v ní dárkovo zabalena.

Nákupní taška Plním si sny

RADY A TIPY

  • Tašku lze prát v pračce s podobnými barvami na doporučených 30 °C bez použití bělidla. Kvůli potisku není doporučeno sušit v sučičce.
  • Žehlit jenom z rubové strany.

TAŠKA ZDARMA PŘI NÁKUPU #UPGRADE SETU NEBO CHARITATIVNÍ KOLEKCE:

#UPGRADE kuchařka
#UPGRADE menu - kuchařka a rukavice na pečení
Charitativní mikina Pavel Berky x Kristína Nemčková
#UPGRADE menu - kuchařka a lněná utěrka
#UPGRADE menu - kompletní sada
#UPGRADE menu - kuchařka a zástěra
 

Moje značka

made by kristína

Moje označení, tedy značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, založením mého profilu na Instagramu. Ale dávno předtím jsem měla facebookový profil s názvem Jsem MasterChef :). Každému svému příspěvku jsem přidala své logo a černé pozadí, až se roky z toho vytvořil můj design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho do kuchařky #UPGRADE, na tyto stránky nebo do svých vlastních produktů. Výrobky, označené logem Made by Kristína z kolekce #UPGRADE jsou originální a vyrobeny na míru. Držím se zásady vyrábět kvalitně a lokálně! Proto vše z mé kolekce bylo vyrobeno v České republice. A navíc výrobky, co jsou ušity, šili krejčové v chráněné dílně na Moravě, čímž jsme podpořili pracovní uplatnění pro lidi s omezeným pracovním uplatněním. Za jejich svých výrobků si pevně stojím a sama je používám v životě.

Made by Kristína - kolekce výrobků

5
15x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HA Avatar autora | 21.12.2022
Taška moc pěkná, krásně zabalená .. už se těším jakou udělá radost!
5
MN Avatar autora | 12.12.2021
Já jsem nadšená, krásně zabaleno, mám skvělé dárky pro kamarádky, všechny si potřebují splnit sny ☺️☺️☺️
5
Avatar autora | 11.10.2021
Plním si sny s tebou!
5
JT Avatar autora | 13.2.2021
Dobrý den... Taška je famózní,jsem z ní nadšená. Jen ucha by mohly být o malinko kratší. Jinak k tomu nemám žádné výhrady. Jsem spokojená...děkuji ☺️☺️☺️

‚‚Moje vlastní značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, přejmenováním mého profilu na sociálních sítích, který předtím nesl název Jsem MasterChef. Každému svému příspěvku – receptu jsem dodala logo a černé pozadí a z toho vychází minimalistický design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho i do kuchařské knihy #UPGRADE a také na webové stránky, které pravidelně doplňuji o recepty a doporučené pomůcky do kuchyně. Pod značkou Made by Kristína vznikla i originální, na míru a lokálně vyrobená kolekce #UPGRADE, za jejíž kvalitou pevně stojím a sama v kuchyni i v životě používám.’’

Kristína Nemčková

Zpět do obchodu