Lněný potravinový pytlík

Prodyšný potravinový pytlík z přírodního lnu (30 x 25 cm) je perfektní na skladování sušených bylinek, na přenos svačiny a taky se do něj vejde i moje kuchařská kniha #UPGRADE. Nechybí mu šnúrka na utažení a pověšení.

Látkový pytlík je vyroben na míru z lokálně vyrobeného lnu a ušit v chráněné dílně na Moravě. Je balen v dárkové krabičce.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Skladem
145 Kč / ks
Kategorie: Kolekce #UPGRADE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Lněný potravinový pytlík

Potravinový pytlík

100% přírodní len

Látkový pytlík se stahovací šňůrkou a s mým vyšitým logem K je perfektní na skladování bylinek, uchování pečiva, nebo třeba na nákupy ovoce a zeleniny. Limity pro využití ale nejsou, klidně si do něj můžete zabalit svačinu do školy nebo na výlet. Já si tyto lněné pytlíky často beru na dovolenou, abych do nich mohla zabalit suveníry (nejčastěji talíře, které často nakupuji).

Vyrobeno z lokálně vyrobeného 100% lnu a ušito v chráněné dílně na Moravě.

Tento lněný pytlík jsme nechali vyrobit na míru v chráněné dílně v České republice. Díky 100% lnu je krásně prodyšný, ale zároveň pevný, takže toho hodně unese.

Je zabalen do dárkové černé krabičky a tak ho lze ihned darovat jako originální dárek.

Parametry potravinového pytlíku:

  • materiál: 100% len (180 g/m2)
  • rozměr: 30 x 25 cm
  • barva lnu: černá
  • výšivka loga: bílá

Lněný potravinový pytlík

praktický a udržitelný pytlík

100% len (180 g/m2)

Látkový pytlíku se šnůrkou je udržitelnou náhradou za plastové pytlíky. Poslouží na nákup pečiva, chlebu, ovoce nebo zeleniny a zejména na skladování bylinek.

rozměr 30 x 25 cm

Lněný pytlík (1 ks) k vám dorazí v dárkovém balení. Je pečlivě balen v dárkové černé krabičce.

Lněný potravinový pytlík

RADY A TIPY

  • Pytlík lze prát v pračce s podobnými barvami na doporučených 30 °C bez použití bělidla.
  • Přírodní len se nedoporučuje sušit v sušičce.
  • Lze žehlit i na vyšším stupni.

OBJEVTE DALŠÍ KOUSKY Z MOJÍ KOLEKCE #UPGRADE:

#UPGRADE kuchařka
#UPGRADE menu - kuchařka a rukavice na pečení
Charitativní mikina Pavel Berky x Kristína Nemčková
#UPGRADE menu - kuchařka a lněná utěrka
#UPGRADE menu - kompletní sada
#UPGRADE menu - kuchařka a zástěra
 

Moje značka

made by kristína

Moje označení, tedy značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, založením mého profilu na Instagramu. Ale dávno předtím jsem měla facebookový profil s názvem Jsem MasterChef :). Každému svému příspěvku jsem přidala své logo a černé pozadí, až se roky z toho vytvořil můj design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho do kuchařky #UPGRADE, na tyto stránky nebo do svých vlastních produktů. Výrobky, označené logem Made by Kristína z kolekce #UPGRADE jsou originální a vyrobeny na míru. Držím se zásady vyrábět kvalitně a lokálně! Proto vše z mé kolekce bylo vyrobeno v České republice. A navíc výrobky, co jsou ušity, šili krejčové v chráněné dílně na Moravě, čímž jsme podpořili pracovní uplatnění pro lidi s omezeným pracovním uplatněním. Za jejich svých výrobků si pevně stojím a sama je používám v životě.

Made by Kristína - kolekce výrobků

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 17.7.2019
Pytlík je super a dostala jsem v něm zabalenou kuchařku. :) Já v něm skladuji cibuli. Pořídili jsme ještě jeden a dcera v něm nosí svačinku :)

‚‚Moje vlastní značka Made by Kristína vznikla v roce 2016, přejmenováním mého profilu na sociálních sítích, který předtím nesl název Jsem MasterChef. Každému svému příspěvku – receptu jsem dodala logo a černé pozadí a z toho vychází minimalistický design, který si držím dodnes. Přenesla jsem ho i do kuchařské knihy #UPGRADE a také na webové stránky, které pravidelně doplňuji o recepty a doporučené pomůcky do kuchyně. Pod značkou Made by Kristína vznikla i originální, na míru a lokálně vyrobená kolekce #UPGRADE, za jejíž kvalitou pevně stojím a sama v kuchyni i v životě používám.’’

Kristína Nemčková

Zpět do obchodu