Stolní gril Steba VG 200

Přenosní elektrický stolní gril VG 200 od značky Steba s grilovací plochou s rozměrem až 40 x 29,5 cm. Grilovací deska z aluminiové slitiny je rozdělena na dvě části s hladkým a vrubkovaným povrchem. Výkon grilu je 2200 W, což zaručuje velmi rychlé zahřátí do provozní teploty. Skvělý pomocník na výlety, dovolenou, na chatu nebo na letní posezení na terase.

Skladem
Značka: Steba
2 595 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.5 kg
Rozměr grilu Steba VG 200: 11 x 58 x 38 cm
Rozměr jedné grilovací plochy: 40 × 29,5 cm
Příkon: 2200 W  (230 V ~)
Výmenné desky vnitřku: ne
Barva: černá, nerez, sklo

Steba gril VG200

Gril na BBQ

steba VG 200

Hledáte řešení na letní grilování, ale nemáte možnost si pořídit velký venkovní gril? Mobilní stolní gril Steba VG 200 je ideálním řešením. Gril je díky svým kompaktním rozměrům vhodný i na cesty, dovolenou, nebo na chatu.

Gril VG 200 disponuje maximálním příkonem 2 200 W, což zaručuje velmi rychlé zahřátí do provozní teploty. Za pár minut je připraven k použití. Grilovací nepřilnavá deska je vyrobena převážně z aluminiové slitiny a je velmi šetrná k vašemu jídlu. Teplota ohřevu se dá velmi jednoduše regulovat.

Mobilní gril je vybaven samostatnou nádobou na tuk, který tam odtéká sám v průběhu grilování, tudíž nedochází ke zbytečnému přepalování masa a pokrm zůstáva zdravější. Poklop grilu je skleněný a díky němu se podstatně zkracuje doba přípravy jídla. Výborně udržuje teplo a je přes něj možné vidět a kontrolovat stav grilovaného pokrmu. Teplotu grilovací plochy lze jednoduše a plynule nastavovat pomocí regulátoru a teplotní kontrolky. Údržba grilu je jednoduchá. Díky speciálnímu povrchu grilovací desky se nemůže nic připálit a poté stačí desku klasicky umýt.

Steba VG 200 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 2200 W (230 V ~)
Rozměr přístroje: 11 x 58 x 38 cm
Rozměr grilovací plochy: 29,5 × 40 cm (1180 cm2)
Váha: 5,5 kg
Barva přístroje: stříbrná, černá a sklo
Výměnné desky vnitřku: hladká a vroubkovaná

Steba gril VG200

Steba VG 200

grilování kdekoli a kdykoli

Pomocí termostatu lze ovládat teplotu grilovací plotny a termostat má 5 poloh:

 • 1: zapnutí grilu
 • 2: udržování tepla
 • 3: grilování na nízké teplotě (ryby, apod.)
 • 4: grilování na střední teplotě (kuře, apod.)
 • 5: grilování na max. teplotě

Steba gril VG200

Více o grilu Steba VG 200

vlastnosti

 • velká grilovací deska z aluminiové slitiny s nepřilnavým povrchem (29,5 x 40 cm)
 • poklop ze skla pro urychlení přípravy pokrmů
 • nadbytečný tuk odtéká do samostatné nádoby - příprava pokrmů s minimem tuku
 • jednoduché a rychlé čištění nepřilnavých ploch
 • plynulá regulace teploty
 • teplotní kontrolka

Steba gril VG200

RADY A TIPY

 • Povrch pečícího vnitřku je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo k poškrábání. Proto doporučuji používat při pečení jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky a vyvarovat se kovovým předmětům.
 • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí! Na mytí použijte šetrnou chemii i houbu na nádobí, které nepoškodí nepřilnavou vrstvu.
 • Grilovací desky se lépe čistí, pokud jsou ještě trochu teplé. Na chvíli je ještě teplé namočte do vlažné vody, snadněji tak odstraníte zbytky grilovaných pokrmů.
 • K čištění povrchu spotřebiče a všech ostatních komponent, jako jsou madla, závěsy atd., postačí vlhký hadřík s trochou prostředku na mytí nádobí. Na pořezání nebo poškrábání nepřilnavé vrstvy vzniklé během používání spotřebiče nelze uplatnit záruku.
 • Po umytí důkladně vysušte. Nikdy spotřebič neponorujte do vody!
 • Není vhodné do myčky.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Vafle

inspirace na recepty

#steak

Na maso z vyzrálého metodou suchého zrání, tedy dry aged, nepotřebujete žádný komplikovaný recept, naopak! Vyplatí se vsadit na jednoduchost a zachovat tak výbornou chuť kvalitního masa, kterou získalo suchým zráním, neboli stařením, kdy maso několik týdnů odpočívalo ve speciálních podmínkách a je díky tomu křehčí, měkčí a má intenzivnější chuť. Tady mám pro vás můj recept a můžete si připravit třeba na kontaktním grilu Steba.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Steba stolní gril VG 200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma založená v roce 1919, s dlouhou tradicí a zkušeností, specializovaná na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů.

Na nových výrobních linkách, pod striktní kontrolou kvality, se vyrábí ucelený a žádaný sortiment elektrospotřebičů. Ty jsou pro svůj vkusný design, použitý špičkový materiál a pečlivé zpracování oblíbené u zákazníků nejen v západních zemích Evropské unie a Švýcarsku, ale stále více také v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Zde nechybějí ve specializovaných obchodech ani v nejdůležitějších řetězcích prodávajících elektro.

Značka STEBA se tak stává synonymem kvalitních výrobků žádaných zákazníky, kteří v rostoucí míře dávají přednost kvalitně a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky.

Zpět do obchodu