Sous-Vide Steba SV 50

Sous-vide Steba SV 50 je univerzální a jednoduchý přístroj pro nízkoteplotní vaření. Tato šetrná úprava potravin zachovává jejich přirozenou chuť, šťávu a texturu. Je nemožné surovinu převařit nebo naopak nedovařit a jídlo je zdravější, dietnější a chutnější, protože v něm zůstanou všechny vitamíny a přírodní látky.

Přístroj se dá použít do nádoby nebo hrnce s minimální hloubkou 15 cm.

Jedná se o opravdu kvalitní zboží, které bych nerada nechala "cestovat" v balíku sem a tam a tak při tomto výrobku není umožněna forma úhrady na dobírku.

Skladem u dodavatele
Značka: Steba
4 495 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Rozměr sous-vide Steba SV 50: 37,5 x 8 x 10,5 cm
Příkon: 800 W
Barva: nerez a černá

Sous-Vide Steba SV 50

Chutné a šťavnaté maso? Uvařte ho v Sous-vide!

steba SV 50

Sous-Vide je způsob pomalého dlouhodobého vaření vakuově zabalených potravin při nízké teplotě, během kterého si potraviny zachovají všechny své nutriční vlastností a zůstanou šťavnaté, jejich barva a aroma se přípravou ještě zintenzívní. Vakuové balení, dlouhá doba přípravy a přenos tepla z vody do potravin ze všech směrů snižuje růst bakterií. Potraviny si proto zachovávají své vitaminy, přirozenou chuť a šťavnatost! Surovina se nejdřív zavákuuje pomocí vákuovačky a pak vloží do vodní lázni, ve které se pomalu vaří.

Tento univerzální vařič Sous-Vide SV 50 je vyroben z nerezové ušlechtilé oceli, má reprezentativní design a profesionální spolehlivost. Ovládání je snadné pomocí otočného voliče a během 45 minut zvládá ohřát až 20 litrů vody na teplotu 56 °C.

Přístroj, ve tvaru tyče, se svou nerezovou části ponoří do nádoby nebo hrnce s vodou s minimální hloubkou 15 cm a pomocí ovládacího panelu se nastaví požadovaná teplota a čas.

Podsvícený digitální displej disponuje těmito funkcemi:

 • časovač (až 99 hodin)
 • teplota
 • otoční přepínač na nastavení teploty po 0,5°C
 • tlačítko zapnutí a vypnutí

Sous-Vide Steba SV 50

Sous-Vide Steba SV 50

PARAMETRY

Příkon spotřebiče: 800 W (230 V ~)
Rozměr: 37,5 x 8 x 10,5 cm
Váha: 1,2 kg
Barva přístroje: nerez a černá

K výrobku Steba SV 2 doporučuji zakoupit izolační kuličky Steba, které ušetří energii a zpřesní teplotu lázně.

Sous-Vide Steba SV 50

Steba SV 50

 • Nerezové tělo přístroje
 • 20 l na teplotu 56 °C s přesností na 0,5 °C se ohřeje přibližně za 45 min
 • Cirkulace vody 8,0 l /min
 • Podsvícený LCD displej pro aktuální teplotu, časovač (až 99 hodin)
 • Přesná elektronická regulace teploty až na 99 °C
 • Mobilní použití, prostorově úsporné a snadno použitelné
 • Lze použít do jakékoliv nádoby o hloubce minimálně 15 cm a více

Podívejte se jak vypadá přístroj Sous-Vide Steba SV 50.

Sous-Vide Steba SV 50

Sous-Vide vaření

Sous-vide, v překladu z francouzštiny „ve vakuu“, je kuchařská metoda, při níž se surovina připravuje několik hodin v zavakuovaném obalu ve vodní nebo parní lázni s přesně nastavenou teplotou, nejčastěji v rozmezí 55-65 °C. Tímto způsobem se potravina, jako třeba maso, ryby, zelenina či ovoce, pošíruje ve vodní nebo parní lázni po různě dlouhou dobu a tím si zachovává přirozenou chuť, šťávu a texturu. Je nemožné ji pak převařit nebo naopak nedovařit a jídlo je zdravější, dietnější a chutnější, protože v něm zůstanou všechny vitamíny a přírodní látky.

Sous-Vide Steba SV 50

RADY A TIPY

 • Se spotřebiči Sous-Vide lze připravovat pouze vakuově zabalené potraviny. Je nutné dbát na správný a pevný svar na vákuovacím pytlíku.
 • Naplňte nádobu nebo hrnec před použitím nejlépe teplou vodou, urýchlite proces ohřevu na požadovanou teplotu.
 • Návod, který je součástí balení přístroje obsahuje přehled doporučených teplot a časů pro jednotlivé suroviny.

Vepřová panenka a tarhoto

inspirace na recepty

#Vepřová panenka a tarhoňa

Vyzkoušejte tuto netradiční kombinaci TARHONĚ a VEPŘOVÉ PANENKY! Určitě mi dejte vědět, jak vám chutnalo. Budu se těšit na vaše zprávy nebo fotky! :)

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Steba SV 50 Sous-Vide

Steba SV 50 Sous-Vide 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma založená v roce 1919, s dlouhou tradicí a zkušeností, specializovaná na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů.

Na nových výrobních linkách, pod striktní kontrolou kvality, se vyrábí ucelený a žádaný sortiment elektrospotřebičů. Ty jsou pro svůj vkusný design, použitý špičkový materiál a pečlivé zpracování oblíbené u zákazníků nejen v západních zemích Evropské unie a Švýcarsku, ale stále více také v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Zde nechybějí ve specializovaných obchodech ani v nejdůležitějších řetězcích prodávajících elektro.

Značka STEBA se tak stává synonymem kvalitních výrobků žádaných zákazníky, kteří v rostoucí míře dávají přednost kvalitně a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky.

Zpět do obchodu