Kontaktní gril Ardes S40

Praktický a kvalitní kontaktní elektrický gril S 40 od značky Ardes má rozložitelnou nepřilnavou plochu na grilování. Na předním panelu je možné pomoci ovládacího tlačítka regulovat až 5 úrovní teploty a grilu nechybí ani vyndávací miska na zachytávání přebytečného tuku.

Rozměr přístroje: 14,5 x 36,5 x 34 cm

Skladem u dodavatele
Značka: Ardes
1 695 Kč / ks
Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.8 kg
Rozměr grilu Ardes S 40: 14,5 x 36,5 x 34 cm
Rozměr jedné grilovací plochy: 29 × 23 cm
Rozměr grilovací plochy po rozložení grilu: 29 x 46 cm
Příkon: 1800 W  (230 V ~)
Odnímatelné grilovací desky: ano
Barva: nerez

Ardes gril S40

Kontaktní gril Ardes S 40

Ardes

Kontaktní elektrický gril Ardes S 40 využijete při posezení a grilování s přáteli nebo s rodinou, a nebo na romantickou večeři pro dva. Skvěle sa hodí pro přípravu panini, pokrmů určených na zapékání či na úpravu masa.

Povrch grilovacích ploch je vroubkovaný pro rýhování a má nepřilnavou povrchovou úpravou. Gril je vybaven zámkem rukojeti pro vertikální skladování. Rozměr grilovací plochy je 29 x 23 cm a když se gril zcela rozloží, plocha na grilování se zdvojnásobí - 29 x 46 cm. Na předním panelu je k ovládání tlačítko zapnutí a vypnutí, regulace teploty (5 úrovní) a nechybí ani vyndávací miska na zachytávání přebytečného tuku, který vzniká při přípravě. Tuk je tedy automaticky odváděn do integrované a vyndávací misky. 

Grilovací desky jsou odnímatelné pro snadnější čištění. 

Kontaktní gril Ardes S 40 má tyto parametry:

Příkon spotřebiče: 1800 W (230 V ~)
Rozměr přístroje: 14,5 x 36,5 x 34 cm
Rozměr grilovací plochy: 29 × 23 cm
Váha: 3,8 kg
Barva přístroje: stříbrná
Výměnné desky vnitřku: hladká a vroubkovaná

Ardes gril S40

Ardes S40

na maso, panini, toasty, BBQ

S různými teplotami můžete na kontaktním grilu připravit různé pokrmy:

 • Příkon: 1800W
 • Plocha ke grilování: 29 x 23 cm
 • Nepřilnavý povrch
 • Velké odnímatelné grilovací desky pro snadné čištění
 • Rozšíření plochy otevřením o 180° při 29x46 cm
 • Tlačítko zapnutí/vypnutí
 • Regulace teploty – 5 úrovní nastaveni
 • Sběrná integrovaná nádoba na zachytávání přebytečného tuku a špachtle

Ardes gril S40

RADY A TIPY

 • Povrch pečícího vnitřku je nutno chránit před mechanickým poškozením, aby nedošlo k poškrábání. Proto doporučuji používat při pečení jenom dřevěné nebo umělohmotné pomůcky a vyvarovat se kovovým předmětům.
 • Nedoporučuje se mýt drátěnkou nebo pískem na nádobí! Na mytí použijte šetrnou chemii i houbu na nádobí, které nepoškodí nepřilnavou vrstvu.
 • Grilovací desky se lépe čistí, pokud jsou ještě trochu teplé. Na chvíli je ještě teplé namočte do vlažné vody, snadněji tak odstraníte zbytky grilovaných pokrmů.
 • K čištění povrchu spotřebiče a všech ostatních komponent, jako jsou madla, závěsy atd., postačí vlhký hadřík s trochou prostředku na mytí nádobí. Na pořezání nebo poškrábání nepřilnavé vrstvy vzniklé během používání spotřebiče nelze uplatnit záruku.
 • Po umytí důkladně vysušte. Nikdy spotřebič neponorujte do vody!
 • Není vhodné do myčky.
 • Malé děti držte v bezpečné vzdálenosti od spotřebiče a napájecího kabelu. Proto spotřebič nikdy nenechávejte bez dozoru.

Vafle

inspirace na recepty

#steak

Na maso z vyzrálého metodou suchého zrání, tedy dry aged, nepotřebujete žádný komplikovaný recept, naopak! Vyplatí se vsadit na jednoduchost a zachovat tak výbornou chuť kvalitního masa, kterou získalo suchým zráním, neboli stařením, kdy maso několik týdnů odpočívalo ve speciálních podmínkách a je díky tomu křehčí, měkčí a má intenzivnější chuť. Tady mám pro vás můj recept a můžete si připravit třeba na kontaktním grilu Steba.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ARDES je známý italský výrobce kuchyňských spotřebičů a populárního sortimentu péče o tělo, well-being. Na evropských trzích můžeme tuto značku najít již více než 50 let a v Itálii zaujímá dominantní pozici na trhu s vysoce kvalitními vařiči a vyhřívanými přikrývkami z nejkvalitnějších přírodních materiálů.

Značka Ardes je součástí skupiny SCAME, která dominuje ve výrobě a distribuci elektrických komponentů pro průmysl i pro domácnosti. V jejich nabídce najdete výrobky s působivým, střídmým designem v tom nejlepším provedení. Značka má dlouhou tradici, moderně organizovanou výrobu a kvalitativní kontrolu. Nabízí skutečně zajímavé a nevšední výrobky pro každodenní život.

Zpět do obchodu