Štěteček s jedlou barvou Click and Twist AF (2 ml)

Pero se štětečkem Click & Twist naplněné jedlou barvou AF - bez AZO barviv (2 ml) od Vola Colori povýší každé zdobení dortu nebo dezertu. Je jenom na vaší fantazii jak jej použít.

Objem fixu: 2 ml

Varianta
Skladem
Značka: Vola Colori
145 Kč / ks
Kategorie: Dobroty a dochucovadla
Záruka: 2 roky

Štěteček s jedlou barvou Click and Twist

Štěteček s jedlou barvou

Click and Twist

Pero se štětečkem Click & Twist naplněné jedlou barvou AF - bez AZO barviv (2 ml) je skvělá pomůcka při dekoraci dortů, potahových hmot, marcipánů, dezertů, makronek, čokolády, pralinek nebo jiných cukrářských výrobků.

Barvu vypouštíme do štětečku otáčením vrchní části pera a aplikujeme přímo na výrobek.

Před prvním použitím fix jemně protřepejte a barva se vypouští do štětečku otáčením vrchní části pera. Pak se velice snadno aplikuje přímo na dezert.

Radost z hezky ozdobeného dortu je vždy oboustranná, jak u "cukráře", tak u oslavence!

Složení: voda, zvlhčovadlo: E422, kukuřičný škrob, barvivo: E171, E133, emulgátor: sojový lecitin, regulátor kyselosti: E330, konzervátor: E202
Průměr fixu: 1 cm
Výroba: Itálie

Štěteček s jedlou barvou Click and Twist

Jak pracovat s fixou

 • Před prvním použitím fix důkladně protřepejte, sejmete víčko a špičkou fixu zatlačte proti podložce tak, aby se špička zatáhla do fixu a nasákla barvou. Tento postup opakujte, dokud nebude špička fixu obalena barvou. 
 • Po použítí opatrně očistěte hrot fixu vlhkým hadříkem a důkladně nasaďte víčko. 
 • Fix skladujte v suchu a na chladnějším místě. Chraňte ho před přímým slunečním zářením.
 • Nevystavujte teplotám výšším než 50°C
 • Spotřebujte do data uvedeného na obalu. 

Štěteček s jedlou barvou Click and Twist

RADY A TIPY

Dávkování a použití barviv se řídí platnými hygienickými předpisy a příslušnými technickými normami, které stanovují druhy a podmínky použití přídavných látek při výrobě potravin. U nasledovních barviv, které mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí, je nejvyšší povolené množství (NPM) 50mg/kg jednotlivě nebo v kombinaci:

 • E102 (Tartrazin)
 • E104 (Chinolinová žluť SY)
 • E110 (žluť SY)
 • E122 (Azorubin)
 • E124 (Ponceau 4R)
 • E129 (Červeň allura)

Barvy označené AZO FREE, nebo také AZ, neobsahují výše uvedena barviva.

Makronky

inspirace na recepty

#makronky

Je několik druhů makronek, a každý má jiný recept a postup. Jeden recept na makronky už mezi mými recepty najdete, tyto Italian Meringeu Macarons jsem se naučila ve škole Le Cordon Bleu, kde právě studuji. Rozhodně vám doporučuji dodržovat recept dle pokynů (nebo videoreceptu), makronky vám žádné pochybení neodpustí.

Mezi mými recepty najdete více inspirace :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská značka Vola Colori se zabývá výrobou cukrářských potřeb a vyznačuje se vysokou kvalitou svých výrobků. Nabízí drobné dekorace na dezerty vyrobené z jedlého papíru, jedlé gelové perly, diamanty i cukrové kuličky a jiné tvary ke zdobení. Na výběr má širokou nabídku potravinářských barev - gelové a třpytivé barvy na dorty a zákusky, nebo barvy ve spreji na čokoládu. Nechybí ani barvy na šlehačku, práškové laky na čokolády a mnoho dalšího.

Zpět do obchodu